disco polo

Danuta Martyniuk została zmieszana z błotem. Skończy się policją?

2024-02-13 15:24

Danuta Martyniuk to jedna z najbardziej charakterystycznych żon w świecie disco polo. Choć zazwyczaj partnerki piosenkarzy trzymają się z daleka od błysku fleszy, to żona Zenka Martyniuka chętnie pozuje na ściankach i udziela się w sieci. Ostatnio mocno oberwała od jednego z Internautów. Jak zareagowała?

Zenek Martyniuk ma dzielną żonę

W Polsce nie ma wielu piosenkarzy disco polo, którzy mogą pochwalić się takim dorobkiem i rozpoznawalnością, jak Zenek Martyniuk. Ten od lat przez wielu jest określany jako król disco polo. Nie bez powodu. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów, a wśród nich m.in. numery "Przez Twe oczy zielone" czy "Przekorny los". Zenek Martyniuk może również pochwalić się rodziną, o której często jest głośno w mediach. Choć Daniel Martyniuk często sprawiał mu problemy, to sama Danuta Martyniuk wydaje się postacią dość łagodną i neutralną. A przynajmniej do momentu, gdy któryś z internautów nie zajdzie jej za skórę. Wtedy potrafi mocno i dobitnie odpowiedzieć. Jednak trudno się jej dziwić, gdy działa w emocjach i musi mierzyć się z internetowym hejtem. Ostatnio znów Danuta Martyniuk dostała nieprzyjemny komentarz. Jak zareagowała?

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk wyjaśniła hejtera

Gdy wchodzi się do świata showbiznesu, trzeba być przygotowanym na to, że oprócz fanów, równie szybko pojawią się hejterzy. O tym ostatnio boleśnie przekonuje się Danuta Martyniuk, czyli żona Zenka Martyniuka, która regularnie dostaje niemiłe komentarze na jej profilu na Facebooku. Ostatnio jeden z internautów napisał jej bezpardonowo: "Stara i głupia. Koryto odcięte a zaraz jeszcze przekręty wypłyną i szybko zamilkniesz razem z kurską". Te słowo mocno oburzyły osoby zerkające na profil Danuty Martyniuk. Spotkały się również z odpowiedzią samej zainteresowanej. Danuta Martyniuk odpisała: "Pokaz twarz młodzieńcze Michaelu". Nawiązując w ten sposób do braku zdjęcia profilowego osoby, która napisała jej niemiły komentarz. W kolejnym wpisie zamieściła z kolei gif z policyjną syreną. Czy to oznacza, że Danuta Martyniuk nie podda się i odda tę sprawę w ręce organów ścigania? Niewykluczone. Za hejt w Internecie można bowiem surowo odpowiadać, gdyż nikt nie jest anonimowy.