Dawid Narożny bawi się na wakacjach w Turcji. Mówi o drinkach o 11

i

Autor: Instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny

DISCO POLO

Dawid Narożny bawi się na wakacjach w Turcji. Mówi o drinkach o 11

2023-07-20 15:33

Wakacje to dla wielu gwiazd czas koncertowania w nadmorskich miejscowościach, na festiwalach i podczas telewizyjnych widowisk. Niektórym udaje się jednak znaleźć chwilę na odpoczynek za granicą. Na to zdecydował się Dawid Narożny - autor letniego hitu "Ona działa na mnie jak". Bawi się na całego!

Dawid Narożny wypoczywa

Dawid Narożny ma za sobą mocno pracowity czas. Kilka tygodni temu wydał z AGBE numer "Ona działa na mnie jak", który ma w sieci już ponad 25 milionów wyświetleń. I zdecydowanie można go uznać za jedną z najgorętszych piosenek tego lata. Swojego zachwytu nie kryją fani piosenkarza. Na tym jednak nie koniec. Narożny udziela się też na Tik Toku, gdzie nagrywa filmy i prowadzi transmisje na żywo. Podczas jednego z live'ów zaśpiewał nawet dla "Gohy Magical". Obecnie na Tik Toku obserwuje go już ponad 100 tysięcy osób. Jeździ też na koncerty w całej Polsce. Nic, więc dziwnego, że Dawid postanowił trochę odpocząć od tego wszystkiego i wybrać się na odpoczynek. Jego wakacyjnym kierunkiem okazała się Turcja. Autor "Ona działa na mnie jak" bawi się tam naprawdę dobrze.

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus - Oczy Twe

Narożny na wakacjach w Turcji

Dawid Narożny od kilku dni dzieli się fotkami i filmami ze swojego wyjazdu do Turcji. Możemy na nich zobaczyć m.in. jak piosenkarz się opala i przechadza po hotelu. Za granicę wybrał się wraz ze swoją żoną - Joanną Narożną. Artysta na wyjeździe zajmuje się m.in. tworzeniem nowych piosenek. Jednak znajduje też oczywiście czas na odpoczynek. Na jednej z relacji opowiada o tym, że poprzedniego dnia późno poszedł spać i pokazuje widok z okna. Ten naprawdę robi wrażenie! Widać nie tylko piękne morze, ale i zjeżdżalnię. Dawid Narożny zdradza również, że planuje "drineczki". I chyba zaczął od nich dzień.

Dobrze, że już jest grubo po jedenastej. (...) 11:49 - czyli już można.

- słyszymy na story Dawida Narożnego.

Mamy nadzieję, że piosenkarzowi uda się jednak odpocząć na urlopie i wróci do nas z kolejnym, świetnym materiałem!

Czy możesz nazwać się prawdziwą gwiazdą disco polo? Sprawdźmy!

Pytanie 1 z 10
Zenek Martyniuk w kultowym utworze śpiewa: