Dawid Narożny znów się żeni. Zapowiada ślub, jak z bajki

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny znów się żeni. Zapowiada ślub, jak z bajki

Dawid Narożny znów się żeni. Zapowiada ślub, jak z bajki

2021-07-30 19:25

Popularny wokalista disco polo znów stanie na ślubnym kobiercu. Dawid Narożny jeszcze do niedawna związany z zespołem Piękni i Młodzi od ponad roku pracuje na własny rachunek. Wszystko u boku nowej partnerki (poprzednia żona Magdalena Narożna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi), której niedawno się oświadczył. Ślub coraz bliżej, wieczór kawalerski już 30 lipca!

Dawid Narożny przez wiele lat był mężem Magdaleny Narożnej, również popularnej wokalistki disco polo. Para wspólnie występowała w zespole Piękni i Młodzi. Dziś byli małżonkowie nie utrzymują bliższych kontaktów, mimo, że wychowują córkę Gabrysię. Od ponad roku Dawid Narożny występuje solo. Utwory takie, jak np. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci” są uwielbiane przez fanów piosenkarza. Gwiazdor disco polo odnalazł szczęście nie tylko na ścieżce zawodowej ale i prywatnej. Po rozwodzie związał się z piękną Joanną. Para doczekała się już syna, a wkrótce weźmie ślub. Zakochani szykują się do wesela. Mają już wybrane stroje. Dawid Narożny przyznał, że jego drugi ślub będzie jak z bajki!

ZOBACZ TEŻ: Opuścił zespół po ponad 20 latach! Rozłam w grupie Boys

- Ostatnie przymiarki zrobione, stroje odebrane. To będzie ślub jak z bajki. Jak myślicie biała suknia czy może coś ekstrawaganckiego? - napisał wokalista na Instagramie. Fani Dawida doskonale znają już gust przyszłej zony Narożnego i nie mają wątpliwości, że kobieta założy coś niezyklego:

- Coś czuję ze będzie złota suknia ???

- Zdecydowanie złota suknia będzie tutaj idealnie pasować ??❤️

- Coś czuję, że będzie ekstrawagancja, ale z nutką elegancji ❤️ - odpowiadają na pytanie Dawida internautki.

Kiedy i gdzie drugi ślub Dawida Narożnego, tego jeszcze nie wiemy. Ale trzeba przyznać, że to czy będzie, jak z bajki i czy w ogóle będzie może zależeć od wieczoru kawalerskiego. Impreza już dziś, a przyszły pan młody przyznał fanom, że sam nie wie co się wydarzy. -"Jutro wieczór kawalerski... aż mnie głowa boli, jak pomyślę o tym" - napisał dzień wcześniej na Instagramie. Myślicie, że rozegrają się sceny, jak z filmu "Kac Vegas"?

Poranne Wyjce

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?