Opuścił zespół po ponad 20 latach! Rozłam w grupie Boys

i

Autor: PHOTO TOMASZ RADZIK SE Opuścił zespół po ponad 20 latach! Rozłam w grupie Boys

Opuścił zespół po ponad 20 latach! Rozłam w grupie Boys

2021-07-30 11:30

W jednym z najpopularniejszych i najstarszych zespołów disco polo doszło do rozłamu? Po 24 latach współpracy grupę Boys opuszcza jeden z jej członków. „Wszyscy najlepsi z Boys odchodzą, wracaj” - komentują fani.

Zespół Boys z Marcinem Millerem na czele od ponad 30 lat bawi pokolenia fanów disco polo. Koncerty grupy to prawdziwe show tworzone przez charyzmatycznego wokalistę i tancerzy. Niestety jeden z nich Andrzej Jabłoński czyli uwielbiany Blomis postanowił opuścić zespół Boys. Smutną wiadomość dla fanów przekazała wytwórnia zespołu - Green Star. "Popularny Blomis postanowił zakończyć po 24 latach występy w grupie Boys i zacząć realizować się w innej dziedzinie życia …będzie nam brakowało Andrzeja który mimo, że zawsze uśmiechnięty był wymagającym kolegą…odpowiedzialnym za chorografie,stroje, transport, finanse ….jednym słowem człowiek o wielu talentach zawsze zorganizowany perfekt . W imieniu firmy fonograficznej Green Star …Andrzej wielkie dzięki za te wspaniałe lata i super współpracę…powodzenia w realizacji swoich planów (pis.oryg.)"- czytamy w komunikacie wytwórni na FB. Fani nie kryją rozczarowania.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek zespołu Playboys. Kuba Urbański już po badaniach. Co z koncertami?

- Wszyscy najlepsi z boys odchodzą, wracaj.

- Nie dobrze się dzieje w formacji Boys...nie dobrze...

- Jeśli nie wiadomo o co chodzi to zawsze o pieniądze powodzenia Andrzej ?

- Szkoda wielka szkoda ale życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Trzymaj się Blomis ??❤  - komentują sytuacje w zespole Boys internauci.

Wy tez będziecie tęsknić? A może Andrzej Jabłoński jeszcze wróci na scenę? W końcu Blomis może liczyć na duże wsparcie fanów. Może solowa kariera? Trzymamy kciuki za każdą obrana drogę!

QUIZ. Wakacyjne przeboje. Pamiętasz te piosenki. 7/10 to dobry wynik!

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś łatwego. Dokończ piosenkę. "Baśka miała..."
ZŁO_ED_KEMPER