Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski – „Jeszcze raz”. Szykuj białe skarpety i mokasyny. Gala Piosenki Chodnikowej wróciła

i

Autor: YouTube.com/ DEFIS Oficjalny Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski/ kadr z teledysku „Jeszcze raz”.

Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski – „Jeszcze raz”. Szykuj białe skarpety i mokasyny. Gala Piosenki Chodnikowej wróciła

2021-10-24 19:05

„Jeszcze raz” to kawałek za który odpowiada trio Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski. Młode pokolenie twórców disco polo wspierane przez legendę polskiej muzyki tanecznej funduje fanom powrót do lat 90. Wychowani na galach piosenki chodnikowej ze szczęścia uronią łezkę oraz odkurzą kreszowe dresy i lakierowane mokasyny.

Karol Zawrotniak - Defis i  Piotr Kołaczyński - Miły Pan, to młode pokolenie twórców disco polo. Panowie mają już na swoim koncie kawałek w duecie. „Musisz się starać” stylem nawiązywało do lat 90. W kawałku pod tytułem „Jeszcze raz” przenoszą słuchaczy do roku 1995. Duża w tym zasługa Bogdana Borowskiego. Legendarny wokalista grupy Milano kilka lat temu postawił na solową karierę, ale fani wciąż tęsknią za charakterystycznym brzmieniem dawnego zespołu.  Kawałek od tytułem „Jeszcze raz” od trio Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski jest więc prezentem dla wszystkich, którzy pamiętają wielką Gale Piosenki Chodnikowej przed warszawskim Pałacem Kultury.

ZOBACZ TEŻ: Topky nagrały nowy kawałek. Wiemy, kiedy premiera „Bez Wad”

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”

Pierwszy raz piosenki „Jeszcze raz” od trio Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski można było posłuchać w VOX FM. Teraz do sieci trafił teledysk, który prezentujemy na VOX FM poniżej. Istnieje prawdopodobieństwo, że po projekcji wyjmiesz z zapomnianej szafy  kresz, czarne mokasyny lub żakiet z poduszkami albo (o zgrozo!) seledynowy garnitur - oglądasz na własne ryzyko!