Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski

i

Autor: screen/YouTube DEFIS Oficjalny Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski - Jeszcze raz

Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zrobią to jeszcze raz w tym roku. Twórcy wielkiego hitu zaśpiewają piosenkę disco polo w niezwykłej scenerii

2022-09-21 11:41

Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski skradli serca fanów disco polo piosenka pod tytułem „Jeszcze raz”. Twórcy młodego pokolenia połączyli siły z legendarnym wykonawcą i to był strzał w dziesiątkę. Fani oszaleli na punkcie tego kawałka, dlatego nie zabraknie go na wyjątkowym koncercie. Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski zapraszają na Roztańczony PGE Narodowy 2022.

To będzie wielkie wydarzenie. 1 października na scenie jednej z największych imprez plenerowych w kraju wystąpią Defis ,MiłyPan i Bogdan Borowski. Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie zgromadzi największe gwiazdy disco polo, rapu i popu, a fani usłyszą hity, które zdobywają szczyty list przebojów. Dlatego nie zabraknie także piosenki „Jeszcze raz”, która przenosi słuchaczy na jedną z najbardziej sentymentalnych imprez lat 90. czyli Galę Piosenki Chodnikowej. Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski postanowili osobiście zaprosić słuchaczy VOX FM oraz czytelników voxfm.pl na to wydarzenie. Szczegóły w wideo poniżej.

ZOBACZ TEŻ: MiłyPan i Bogdan Borowski planują kolejną piosenkę?! Powtórzą sukces „Jeszcze raz"?

NIE PRZEGAP: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, PROGRAM, BILETY, TRANSMISJA 1.10.2022

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - MiłyPan, Bogdan Borowski i Defis zapraszają słuchaczy VOX FM
Sonda
Czekasz na koncert trio: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski na Roztańczonym PGE Narodowym?