Defis w Pierwsza Zmiana Show

i

Autor: VOX FM Defis w Pierwsza Zmiana Show

Defis na Twoim weselu! Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

2022-02-01 13:41

Wesele Marzeń VOX FM to akcja, która co roku przyciąga tysiące par, planujących wesele. O ślub jak z bajki muszą zadbać sami, ale w organizację ich Wesela Marzeń włącza się VOX FM. Co zrobić by impreza weselna na długie lata zapadła w pamięć wszystkim gościom? Mamy na to sprawdzony sposób i proponujemy m.in. występ zespołu Defis na Twoim przyjęciu weselnym! Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

Defis zrobi Ci Wesele Marzeń!

Znany ze swoich umiejętności wokalnych Karol Zawrotniak może swoim głosem oczarować Twoich gości! Przebój "Gorące serce", wykonany na żywo przez samego artystę podczas zabawy weselnej, może być świetną pamiątką na długie, długie lata. W swoim repertuarze grupa Defis ma także inne hity, dobrze znane z anteny VOX FM, jak "Róże", "Argentyna", "Niespotykany kolor" czy "Piękny sen". Gwoli ścisłości dodajmy, że formacja zawiązała się w styczniu 2012 roku. Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance.

DEFIS - Wesele Marzeń
Defis

i

Autor: VOX FM Defis

Wesele Marzeń 2022. Co zrobić by Defis zagrał na Twoim weselu?   

Jeżeli Defis przekonał Was do zaproszenia go na wesele - czas działać! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd?". Formularz jest dostępny TUTAJ. Ale uprzedzamy - warto się spieszyć. Zostało coraz mniej czasu! Finał akcji Wesele Marzeń już w piątek, 11.02.2022!

Wesele Marzeń zajawka

i

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj