Detektyw Rutkowski bierze się za disco polo. Tak, śpiewa…

i

Autor: Youtube.com/ You Play Records Dance Fisher feat. Rutkowski, Koziński - "Czy to jest możliwe?"

Detektyw Rutkowski bierze się za disco polo. Tak, śpiewa…

2021-01-18 11:16

Wszystkie ważne sprawy poszły na bok. Detektyw Krzysztof Rutkowski wszedł do świata disco polo. Nadwiślański Sherolck rapuje na tle koksowników w najnowszym utworze Fishera pod tytułem "Czy to jest możliwe?".

Krzysztof Rutkowski jest kojarzony głównie ze swoją działalnością detektywistyczną. Nazwisko detektywa pojawia się niemal zawsze, kiedy w Polsce wydarzy się makabryczna zbrodnia lub ruszają poszukiwania zaginionych. Od czasu do czasu wypływają też informacje z jego życia prywatnego. Z resztą bardzo często sam informuje o nich media. Tym razem Krzysztof Rutkowski dał się porwać rytmom disco polo. Detektyw nie tylko wystąpił w teledysku do najnowszego utworu Fishera ale również zaśpiewał!

ZOBACZ TEZ: Wokalistka jedna na milion? Red Queen z gorącą nowością w środku zimy

Bo najprościej jest razem dla siebie żyć. Kochać siebie aż do utraty sił, bo moje serce mocno bije. Czuję... - rapuje Rutkowski.

Piosenka Fishera nosi tytuł „Czy to jest możliwe?” . W projekcie oprócz wspomnianego już detektywa udział wziął także Andrzej Koziński. W klipie można zobaczyć również żonę Rutkowskiego - Maję oraz syna  - Krzysztofa Juniora. W teledysku wykorzystano ujęcia z wesela celebrytów. Ocenę zostawiamy Wam.