Red Queen i Patryk Pegza (After Party) z gorącą nowością. Kiedy premiera?

i

Autor: Instagram.com/redqueen_band

Wokalistka jedna na milion? Red Queen z gorącą nowością w środku zimy

2021-01-17 17:52

Ten utwór rozgrzeje nawet w największy mróz. Piosenka pod tytułem „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)”, to najnowsza propozycja od Red Queen. Według fanów nogi same rwą się do tańca.

„Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)”, to piosenka, która miała radiową premierę w VOX FM. Teraz najnowszy kawałek Red Queen razem z teledyskiem trafił do sieci. Klimat basenowej imprezy w lipie współgra z wokalem Joanny Koryckiej. Słowa utworu są łatwe do zapamiętania, a muzyka wpada w ucho i porywa do tańca. Fani doceniają nie tylko piosenkę, ale i zmiany w wyglądzie wokalistki. Red Queen postanowiła pożegnać się rudym kolorem włosów i od jakiegoś czasu jest blondynką.

Ależ to świetnie gra i wygląda <3 Anielski głos i ta rytmiczna aranżacja ! Wyczuwam miliony na horyzoncie :) Pozdrawiam Was Gorąco ;)

Fantastycznie Asia! Włoski już nie "red", ale ogień nadal rozpala do czerwoności. Dokładnie w Twoim stylu, długie, rozbudowane refreny, rytm i zakończenie - bardzo klimatyczne, hit 2021!

Świetna piosenka.Ale piękna fryzura!!! - komentują internauci

Fani Red Queen doceniają także aranż piosenki „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)”. Brzmienie utworu, to zasługa Patryka Pegzy. Joanna Korycka nie pierwszy raz postawiła na współpracę z liderem zespołu After Party. Jednym z efektów muycznej znajomości jest m.in utwór "Zagubieni".