Doda

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2023! Znalazała się wśród prowadzących

2023-05-19 9:17

Ostatnie roszady w Telewizji Polsat budzą wiele kontrowersji, jednak to jeszcze nie koniec! Nowy dyrektor programowy wymienia obsadę na młodszą, co skutkuje wieloma zmianami. Tym razem nową fuchę dostała Doda. Zobaczymy ją w roli prowadzącej.

W tym roku w Telewizji Polsat obserwujemy wiele zmian, które często zaskakują widzów. Za ich sprawą stoi nowy dyrektor programowy Edward Miszczak, który od stycznia sprawuje to stanowisko. Następca Niny Terientiew, swoimi decyzjami budzi wiele emocji. Widzowie nie wyobrażają sobie tej stacji bez takich gwiazd jak Katarzyna Dowbor, Michał Wiśniewski czy Katarzyna Skrzynecka, którym po latach podziękowano za współpracę. Po licznych zwolnieniach przyszedł czas na nowe twarze, jedną z nich będzie Doda.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Doda już wcześniej pojawiała się w Polsacie. To właśnie w tej stacji zaczęła swoją karierę, biorąc udział w reality show "Bar". Wystąpiła też w paru serialach, a ostatnio miała nawet swój program "Doda. 12 kroków do miłości". Jednak jej dalsza współpraca z Polsatem stała pod znakiem zapytania. Doda przez lata miała zakaz pojawiania się w stacji TVN , gdzie wcześniej dyrektorem programowym był właśnie Edward Miszczak. Jednak konflikt został zażegnany, a Doda została nowa prowadzącą Polsat Super Hit Festiwal w Sopocie. Jednak nie będzie ona sama, u jej boku staną Maciej Dowbor, Maciej Rock i Marcelina Zawadzka. Festiwal odbędzie się w dniach 26-28 maja. Pojawią się tam również stali prowadzący Polsatu, tacy jak: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Litwin czy Ewa Błachnio.

Zobacz także: Doda odgryzła się Górniak. Na reakcję nie trzeba było długo czekać!