gwiazdy

Dorota Szelągowska przeszła mocną metamorfozę! Na tych zdjęciach jest nie poznania

2024-05-21 16:01

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych postaci w polskiej telewizji. Polacy pokochali ją za programy o remontach, jednak gwiazda udowadnia ostatnio, że zna się także na gotowaniu. Jak zmieniała się w minionych latach? W naszej galerii możecie zobaczyć, jak dużą metamorfozę przeszła!

Dorota Szelągowska dawniej i dziś

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która o niej nie słyszała. Dorota Szelągowska w ostatnich latach ma złoty czas w swojej karierze, a Polacy ją kochają. To wszystko dzięki licznym programom o remontach, które prowadziła i prowadzi. Niemałe znaczenie miał też pewnie fakt, że Dorota Szelągowska to córka innej popularnej kobiety - jej mamą jest bowiem Katarzyna Grochola. Jednak w tym przypadku trudno raczej mówić o robieniu kariery na "plecach" rodziców, gdyż sama Dorota Szelągowska może pochwalić się sporym talentem, jeśli chodzi o urządzanie mieszkań. Do tej pory mogliśmy zobaczyć ją m.in. w produkcjach Totalne remonty SzelągowskiejDorota was urządzi czy Domowe rewolucje. Jednak z telewizją Dorota Szelągowska związana jest już od najmłodszych lat, gdyż można ją było oglądać nawet w produkcji Rower Błażeja.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Dorota Szelągowska i jej metamorfoza

Ostatnie lata w życiu Doroty Szelągowskiej to niezwykle dobry czas. Polacy kochają jej metamorfozy w telewizji, a ostatnio Dorota Szelągowska mogła udowodnić, że zna się również na gotowania przez udział jako jurorka w programie Masterchef Nastolatki. I choć w przypadku wielu gwiazd liczba ich fanów i antyfanów jest często zbliżona do siebie, to Dorota Szelągowska raczej nie ma zbyt wielu hejterów w sieci. Z pewnością sprzyja temu jej pozytywny, uśmiechnięty wizerunek. A jeśli już przy wyglądzie jesteśmy, to warto zaznaczyć, że Dorota Szelągowska w ostatnich latach bardzo mocno się zmieniła. Patrząc na jej stare fotki, można by jej nie poznać. To m.in. w związku z próbowaniem różnych fryzur. Jak Dorota Szelągowska zmieniała się na przestrzeni lat? Zobaczcie w poniższej galerii.