Edyta Górniak ma kontakt ze zmarłym ojcem. “Porównaj to do wiatru”

i

Autor: AKPA Edyta Górniak ma kontakt ze zmarłym ojcem. “Porównaj to do wiatru”

Celebryci

Edyta Górniak ma kontakt ze zmarłym ojcem. “Porównaj to do wiatru”

2023-06-28 20:14

Edyta Górniak rzadko wypowiada się o swoim ojcu i ich trudnej relacji. Wiemy, że Jan Górniak rozstał się z jej mamą, gdy wokalistka była jeszcze malutka, a następnie kontakt się urwał i, mimo usilnych prób ze strony Edyty, nigdy nie udało się go naprawić. Wygląda jednak na to, że sytuacja zmieniła się… po śmierci mężczyzny.

Ojciec Edyty Górniak zmarł w październiku 2007 roku. Wokalistka stroniła od wypowiadania się na ten temat, ale ostatnio zrobiła wyjątek i podzieliła się z fanami nie lada wyznaniem. Napisała bowiem, że kontaktuje się z ojcem i “dzieli ich tylko fizyczność”.

CZYTAJ TAKŻE: Fagata SZANTAŻOWANA przez swojego eks. Zapłakana opowiedziała o swojej traumie

Edyta Górniak kontaktuje się ze zmarłym ojcem

Podczas sesji Q&A w social mediach, Edyta Górniak zachęciła swoich obserwatorów do podzielenia się tym, “co czują ich serca”. W pewnym momencie, odpowiadając na wiadomość jednego z internautów, przyznała, że kontaktuje się ze swoim tatą.

[...] Potrafimy jednak, otwierając serce i percepcję, komunikować się z naszymi bliskimi, którzy są w innej przestrzeni i których dzieli od nas tylko fizyczność. Nie możemy ich dotknąć, lecz możemy poczuć i komunikować się z nimi. Ja mam kontakt z moim tatą – wyznała.

Jak wiadomo – zarówno w realnym świecie, jak i w sieci roi się od sceptyków, zatem piosenkarka szybko przywołała dość metaforyczny przykład.

Jeśli trudno ci teraz to zrozumieć, porównaj to do wiatru. Widzisz go? Nie, lecz czy masz wątpliwość, że istnieje? – zapytała.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: sonda damsko męska