Instagram.com/ Elwira Mejk Official

i

Autor: Instagram.com/ Elwira Mejk Official Elwira MEJK w wielkim hicie Stachurskiego! W sieci wrze

Elwira MEJK w wielkim hicie Stachurskiego! W sieci wrze

2022-02-15 14:52

Grupa MEJK idzie jak burza! Niedawno informowaliśmy Was o odświeżonych wersjach pierwszych utworów zespołu, a teraz formacja idzie jeszcze o krok dalej! Do sieci trafił cover piosenki Stachurskiego "Z każdym Twym oddechem", któremu Elwira z grupy MEJK nadała zupełnie nowe brzmienie! Jak kawałek został przyjęty przez fanów obojga artystów? Sprawdźcie!

Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o debiutanckich kawałkach zespołu MEJK, które artyści zaczęli proponować swoim fanom w zupełnie nowej wersji. Tak było m.in. w przypadku hitu "Dla Ciebie", o którym więcej przeczytacie TUTAJ.  Teraz możemy odliczać dni do premiery kolejnego zremasterowanego kawałka. "Dotnij mnie" przedpremierowo usłyszymy tylko w VOX FM w środę, 15 lutego 2022 roku o godzinie 20:25. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

Gwiazda disco polo śpiewa Stachurkiego. Internauci podzieleni

Tymczasem Elwira zachwyca jeszcze bardziej! Niedawno do sieci trafiła jej wersja popularnego kawałka Stachurskiego "Z każdym Twym oddechem". Gwiazda disco polo, znana m.in. z takich numerów jak "Tańczę z nim do rana" i "Bo to miłość", tym razem wzięła się za romantyczne rockowe brzmienia. Nowa wersja dobrze znanego hitu  znalazła zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. "Ja dopiero teraz usłyszałem jaka to piękna piosenka. U Stachurskiego tego nie słychać, zresztą jak pan Jacek zaczyna chrypieć to najczęściej przełączam" - pisze jeden z internautów w komentarzu pod filmem. Fani nie szczędzą słów pochwały: "Pięknie zaśpiewałaś ten utwór, bardzo mi się podoba", "Przepiękny głos. Najlepsze i cudowne wykonanie. Bardzo mi się podoba", "Tak się płynie, bardzo ładnie!". Jednak są i tacy, którym nowa wersja utworu nie przypadła do gustu. "Psujesz tylko oryginał", "Demolowanie legendy" - czytamy w komentarzach pod filmem. Ciekawi jesteśmy Waszej opinii na ten temat! Piosenkę Stachurskiego "Z każdym Twym oddechem" w wykonaniu Elwiry z grupy MEJK znajdziecie niżej.