Emilia z Daj To Głośniej zachwyca się pięknem przyrody. Fani zwracają uwagę na cos innego

2021-05-03 14:40 AM.
Emilia z Daj To Głośniej zachwyca się pięknem przyrody. Fani zwracają uwagę na cos innego
Autor: Instagram.com/emiliadtg Emilia z Daj To Głośniej zachwyca się pięknem przyrody. Fani zwracają uwagę na cos innego

Wokalistka zespołu Daj To Głośniej postanowiła spędzić majówkę w okolicach domu. Emilia Sanecka uraczyła fanów serią zdjęć, na których pokazuje piękno przyrody i siebie. Fani zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół.

Emilia Sanecka spędza majówkę w Kobylej Górze. Wokalistka Daj To Głośniej przekonuje na Instagramie - „W naszych okolicach też pięknie”. Fakt wielkopolska miejscowość położona na Wzgórzach Ostrzeszowskich jest bardzo urokliwa. Bliskość lasów i jeziora urzeka. Nic dziwnego, że Emilka postanowiła podzielić się zdjęciami z fanami. Jednak wszystko wskazuje na to, że internauci bardziej niż okoliczności przyrody doceniają piękno wokalistki.

- Emilia jak ślicznie wyglądasz❤️

- Piękna kobieta i odrazu słoneczko wyszło😉 Jak zawsze cudownie wygladasz😍😍😍🔥🔥🔥

- Bardzo pięknie wyglądasz! ❤️😍💖💛☀️💕😊 Ale też gratulacje dla fotografa, świetne zdjęcia! 😍☀️💛🌅❤️ - komentują internauci.

Fotografem, któremu według fanów należą się gratulacje jest kolega? Emilii z zespołu Daj To Głośniej - Tobiasz Hes. Zobaczcie zdjęcia, które wywołały taką euforię i zachwyt internautów.

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!