Lucas odchodzi z Love Island

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Patrycja wróciła z Casa Amor z Mikołajem, dlatego Lucas postanowił odejść z programu

Emocje na Love Island! Casa Amor zamieszała „chcę natychmiast opuścić program”

2022-03-31 9:51

Środowy odcinek Love Island przyniósł prawdziwe emocje dla fanów programu! Casa Amor zatrzęsła w posadach najtrwalsze do tej pory związki. Jedna para nie wytrzymała próby. Kto opuścił program?

Która para nie przetrwała próby?

Casa Amor już od kilku sezonów jest stałym punktem programu. Jeden z ostatnich tygodni sezonu to czas, kiedy panie lub panowie wysyłani są "w delegację" i pojawia się pięć nowych uczestniczek i pięcioro uczestników.

W tym sezonie ogromnym zaskoczeniem dla widzów było wprowadzenie do programu uczestników dobrze znanych z poprzednich edycji. Internauci zastanawiali się przede wszystkim co stanie się z najtrwalszymi do tej pory związkami - Patrycją i Lucasem, Oliwią i Konradem oraz Josie i Góralem.

Pierwsza Zmiana na TikTok’u

Ten ostatni związek okazał się najtrwalszym, ani Josie ani Góral nawet przez chwilę nie zawahali się czy zmienić istniejącą parę na inną. Oliwia z kolei na wielkim przeparowaniu przytrzymała Konrada w napięciu, ale ostatecznie z Casa Amor wróciła sama.

Koniec Patrycji i Lucasa

Patrycja z Casa Amor wróciła z Mikołajem. Lucas, mimo zainteresowania dziewczynami wiernie na nią czekał. Gdy zobaczył, że jego dotychczasowa partnerka wchodzi do willi z innym mężczyzną nie chciał zostać w niej ani chwili dłużej „chcę natychmiast opuścić program” powiedział na wizji, a Karolina GIlon dała mu 30 minut na spakowanie się.

Widzowie zastanawiali się też czy będziemy oglądać kolejny powrót Ani i Włodka. Panowie wybierali pierwsi, nie było zaskoczeniem, że Włodek wybrał kontynuowanie relacji z Laurą, z kolei Ania w willi pojawiła się pod rękę z Jurkiem. Czy to definitywny tego burzliwego związku? Przekonamy się już niebawem.