Skolim

i

Autor: AKPA

EUROWIZJA

Fani Skolima domagają się żeby pojechał na Eurowizję! Czy wtedy Polska miałaby szansę na wygraną?

2024-06-17 20:39

Skolim reprezentantem Polski na Eurowizji? Fani artysty zaczęli domagać się, by to on z biało-czerwoną flagą pokazał się w przyszłym roku na konkursie w Szwajcarii. Czy wtedy nasz kraj miałby szanse zająć naprawdę wysokie miejsce? Wielbiciele króla latino powoli działają w tym temacie.

Eurowizja cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju, jednak nie mamy tyle szczęścia co w konkursie dla dzieci, by zajść naprawdę daleko. W 2018 roku pierwsze miejsce na Eurowizji Junior w Mińsku zajęła reprezentująca Polskę Roksana Węgiel z piosenką "Anyone I Want To Be", a rok później sukces swojej koleżanki z branży powtórzyła Viki Gabor ze swoim "Superhero". W 2021 roku Sara James na Eurowizji Junior we Francji zajęła drugie miejsce, a potem mogliśmy oglądać ją w amerykańskim Mam Talent. Jeśli chodzi o Eurowizję dla dorosłych, to najbliżej wygranej była Edyta Górniak zajmując drugie miejsce z piosenką "To nie ja" i tego sukcesu nie udało się powtórzyć nikomu przez uwaga... 30 lat. Czy wszystko zmieniłoby się, gdyby w tak ważnym konkursie została zaprezentowana piosenka w rytmach disco? Fani króla latino nie mają złudzeń!

ZOBACZ TAKŻE: Zanim został sławny był zwykłym studentem. Gdyby nie kariera Skolim miałby takie wykształcenie!

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Skolim reprezentantem Polski na Eurowizji 2025?

Wszyscy wielbiciele Skolima dobrze wiedzą, że zamierzał on spróbować sowich w konkursie Eurowizji 2023. Wokalista chciał wygrać preselekcje i całe wydarzenie piosenką "Kiss me Baby", jednak koniec końców Telewizja Polska nie wybrała go do rywalizacji o wyjazd do Wielkiej Brytanii. Fani króla latino byli tym faktem zawiedzeni, dlatego w tym roku postanowili wziąć sprawy w swoje ręce nagłaśniając sprawę, by to właśnie Skolim pojechał na Eurowizję 2025. Skąd to wiemy? Świadczą o tym komentarze w sieci, a także krótkie wideo na TikToku, w którym fani artysty chcą, by w sieci powstał specjalny hashtag wspierający Skolima i jego wyjazd na konkurs. Myślicie, że Konrad Skolimowski zaszedłby na Eurowizji daleko?

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Najmłodszy sobowtór Skolima wydał piosenkę. Król latino ma konkurencję?

Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku Skolima pochodzi ten kadr?
Skolim