telewizja

Farma 3: Ilona Krawczyńska pożegna się z programem? Widzowie wydali werdykt

2024-02-28 14:03

Widzowie programu Farma 3 są chyba jedną z najbardziej krytycznych grup w sieci. Są czujni, jak ważki i ich uwadze nic nie umknie. Dlatego też regularnie zdarza się, że uczestnicy muszą liczyć się z niezbyt miłymi słowami. Te jednak ostatnio spadły również i na jedną z prowadzących Farma 3. Co uważają fani programu?

Farma 3: uczestnicy w ogniu krytyki

To już ostatnie chwile z programem Farma 3. Przed nami zostały już tylko trzy odcinki tego formatu. W piątek poznamy bowiem wielkiego zwycięzcę Farma 3 i dowiemy się, kto zgarnia kasę, złote widły i oczywiście sławę. Choć sam wybór takiej osoby raczej nie będzie dla widzów najłatwiejszy. W tej edycji przez ostatnie tygodnie na ekranie królowało bowiem knucie, manipulacje i zawieranie (nie do końca szczerych) sojuszy. Właśnie dlatego w Farma 3 nie brakowało uczestników, którzy od widzów komentujących program w sieci zbierali ostry łomot. Regularnie z krytyką musiała się mierzyć m.in. Amanda, do której fani Farma 3 mieli szereg zarzutów. Jednak, jak mówi stara zasada - na farmie nikt nie może czuć się bezpieczny. Dlatego ostatnio z krytyką musi się mierzyć i prowadząca - Ilona Krawczyńska.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Ilona Krawczyńska grillowana przez widzów

Na prowadzącego program telewizyjny spada zawsze duża odpowiedzialność. To często od niego widzowie oczekują, by reagował odpowiednio w wybranych sytuacjach i wspierał uczestników. Nie inaczej jest w przypadku programu Farma 3. Tę audycję prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. I choć sama Marcelina Zawadzka zdobywa od widzów Farma 3 raczej dowody uznania, to Ilona Krawczyńska musi się ostatnio mierzyć z dużą krytyką ze strony internautów. Ta narosła po emisji ostatniego odcinka.

Ilona jak zwykle idiotyczne odzywki. Chyba pora na wymianke

Proponuje wymianę jednej prowadzącej Pani Ilony jej odzywki są irytujące . Teksty do uczestników zenada .

ona jest wredna bo musi taka być, nie dlatego, że taka jest naprawdę. polecam poznać chociaż trochę osobę zanim się wypowie na jej temat

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Czy Ilona Krawczyńska odzyska sympatię widzów? Na to ma jeszcze kilka odcinków. Finałowy epizod Farma 3 zobaczymy w piątek o 20:00 w Polsacie.