telewizja

Farma 3: Maciek podzielił się po programie zaskakującym nagraniem. Fanom odebrało mowę

2024-03-07 15:26

Program Farma 3 przeszedł już do historii i zapisał się w niej jako edycja z największą ilością dram, knucia i niefajnych zachowań ze strony uczestników. Bohaterowie wrócili do swojego normalnego życia, ale mimo to nadal chętnie udzielają się w sieci. Ostatnio wyjątkowe nagranie na swoje sociale wrzucił Maciek. Fani byli w szoku.

Farma 3: casting do nowej edycji

Ostatnie tygodnie w Polsacie były pełne emocji za sprawą programu Farma 3. W show działo się tak wiele, że część widzów zaczęła nawet grozić tym, że przestanie oglądać kolejne odcinki. Na ekranach w sporej mierze obserwowaliśmy bowiem głównie dramy, spiskowanie uczestników przeciwko sobie i łzy. Choć patrząc na wyniki oglądalności Farma 3, to ta strategia chyba się opłaciła. Według badań program oglądało bowiem mnóstwo osób. Kto wie, być może wśród nich są przyszli uczestnicy Farma 3? Castingi do nowej edycji bowiem trwają. Jednak zapomnieć o sobie nie dają i dawni bohaterowie show. Ci regularnie udzielają się w social mediach. Jedną z takich osób jest Maciek, któremu udało się dotrzeć do finału Farma 3. Chłopak zamieścił ostatnio na swoim profilu nagranie, które mocno poruszyło jego fanów.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Maciek z jego psiakiem

Maciek z Farma 3 to dla widzów uczestnik, którego chyba trudno określić jednoznacznie. Najpierw sprawiał wrażenie dość cichego i wycofanego. Z czasem zaczął udzielać się mocniej i porozwalał sojusze za co był chwalony. Jednak im bliżej byliśmy finału Farma 3, tym bardziej Maciek obrywał od widzów w komentarzach. Ostatnio mógł jednak liczyć na pozytywny odbiór. Wszystko za sprawą filmiku, który pojawił się na jego profilu. Maciek z Farma 3 na kolanach ma bowiem Lunkę, którą głaszcze. To mocno rozczuliło jego obserwujących.

masz takie cudowne serducho

Brawa wielkie za wielkie serducho Maćku😍

Ale to szczęście mieć taką miłość ❤️❤️❤️

- czytamy na profilu Maćka z Farma 3.

A poniżej możecie zobaczyć jego filmik. Jest naprawdę uroczy!