telewizja

Farma 3: Maciek zmieni bieg finału? Zapowiada się historyczne wydarzenie

2024-02-29 14:01

Od emisji ostatniego odcinka Farma 3 dzielą nas już tylko godziny i wraz z ich upływem narastają emocje. A to dlatego, że na ostatniej prostej w programie dzieje się mnóstwo i zanosi się na to, że to jeszcze nie koniec. Niewykluczone, że w finale czeka nas bowiem historyczny moment. A wszystko za sprawą Maćka.

Farma 3: finał już w piątek

Dramy, emocje, śmiech, rozpad sojuszy, godzenie się wrogów - tak w skrócie można opisać Farma 3. Ta edycja sprawiła, że widzowie nie nudzili się podczas żadnego z nadawanych odcinków, a format wzbudzał w nich mnóstwo reakcji. Nawet tych skrajnych. W związku z zachowaniem uczestników w Farma 3 nie brakowało bowiem nawet opinii oglądających, którzy uważali, że program powinien zniknąć, a obecna edycja jest do niczego. Wiemy już jednak, że mimo takich komentarzy, statek pod nazwą Farma 3 już w piątek o 20:00 dobije do brzegu. Wtedy odbędzie się bowiem finał programu, podczas którego z pewnością nie zabraknie emocji. W ostatnim odcinku na pewno zobaczymy Maćka. I okazuje się, że za jego sprawą na ekranach może dojść do historycznego wydarzenia. Czegoś takiego nie było jeszcze w żadnej edycji.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: kobieta wygra program?

Finałowy odcinek programu Farma 3 zobaczymy w piątek, 1 marca o 20:00 w Polsacie. To wtedy dowiemy się, która z osób z finałowej trójki wygra 100 tysięcy złotych oraz złote widły. Finalistą 3. edycji show jest już Maciek. I dodajmy, że jest to jedyny mężczyzna, który ostał się wśród uczestników Farma 3. Gdyby wygrał - nie wydarzyłoby się nic szczególnego, ponieważ 2 poprzednie edycje też wygrali faceci. Jeśli jednak Maciek przegra z jedną z uczestniczek - będzie to historyczny moment w historii emisji programu Farma w Polsce. A patrząc na komentarze widzów w sieci na profilu Farma 3 można przypuszczać, że Maciek nie ma raczej zbyt wielkich szans na wygraną.

ŚLISKI MACIUŚ W FINALE😂 KTOŚ NA NIEGO W OGÓLE WYŚLĘ SMSA PRÓCZ JEGO SAMEGO?😂😂😂😂😂

Nie zasłużony finał. Margo była przez cały program o dużo, dużo lepsza.

Jak taki ktoś może być w finale 🙉🤦 przecież On się na farmera nie nadaje....zero polotu do Wojny czy Tomka wygranych z poprzednich edycji.... tutaj widać po kom że widzowie woleli by głosować na Margo...

- czytamy na profilu Farma 3.

A przypomnijmy - o wyborze zwycięzcy show decydują widzowie. Czy przy takich opiniach Maciek ma szansę na wygraną w Farma 3? Odpowiedź na to pytanie poznamy w finałowym odcinku. Ten w piątek, 1 marca o 20:00 w Polsacie.