telewizja

Farma 3: Marta w ogniu krytyki widzów. To najbardziej fałszywa uczestniczka?

2024-02-19 13:14

Program Farma 3 jest już na ostatniej prostej do finału. Tymczasem widzowie powoli zaczynają odkrywać coraz mocniej cechy poszczególnych uczestników tego formatu. Po tym, jak oglądający dość silnie cisnęli w ostatnich tygodniach Amandzie, teraz ich uwaga skupiła się na Marcie. Wobec tej mają mocno krytyczne uwagi.

Farma 3: Marta podpadła widzom?

W tej edycji programu Farma 3 uczestnicy powinni się pilnować na każdym kroku, gdyż uwaga widzów jest wytężona szczególnie mocno. Od początku tego sezonu fani show narzekają bowiem na to, że ta edycja jest tragiczna. Zarzucają, że jest za mało pokazywania zwierzaków, za mało zadań z nimi, a za dużo uwidaczniania relacji uczestników, którzy w programie Farma 3 są raczej po to, żeby wygrać kasę i knuć przeciwko pozostałym, a nie żeby się dobrze bawić. Widzowie rozjuszeni niczym mrówki w nerwach mocno cisną niektórym uczestnikom w komentarzach, a niejednokrotnie wystarczy im do tego drobny zapalnik. Obserwując komentarze w ostatnich tygodniach, można było odnieść wrażenie, że jedną z najbardziej nielubianych uczestniczek Farma 3 jest Amanda. Jednak obecnie proporcje powoli zaczynają się lekko zmieniać.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Marta ostro krytykowana przez widzów

Widzom programu Farma 3 nie trzeba wiele żeby przestali kogoś lubić. Łatwo też doprowadzić ich do tego, żeby na stałe przypięli komuś łatkę. O tym mogła przekonać się Amanda, która przez wielu uznawana jest za antybohaterkę tej edycji. Jednak nie tylko ona ma powody do tego, żeby zastanowić się nad swoim zachowaniem. Ostatnio widzowie w krytyce szczególnie mocno upodobali sobie Martę. Gdy spojrzy się na komentarze, to pojawia się wobec niej coraz więcej negatywnych opinii. W tych pada głównie jeden zarzut - zdaniem widzów jest fałszywa.

Fałszywa Martusia jak Tobi przegrał to go przytula a jak Sewi odpadł to pierwsza żeby pione zbić mimo tego że chwilę wcześniej na niego głosowała

Marta jest najbardziej falszywa osoba... 🦊

Marta toksyczna, wredna, chamska i fałszywa

- czytamy na profilu Farma 3.

I choć w sieci możemy przeczytać takie opinie, to w innych komentarzach widzowie obstawiają, że mimo to, Marta i tak dojdzie do finału programu Farma 3. Czy faktycznie tak się stanie? Sprawdzajcie oglądając nowe odcinki programu Farma 3 od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.