telewizja

Farma 3: po tej akcji widzowie już nie mają złudzeń, że program jest ustawiony. Wszystko odbywa się według scenariusza?

2024-02-22 13:41

Fani programu Farma 3 już od kilku tygodni powtarzają, że to, co widzimy na ekranie jest ich zdaniem jedną wielką ustawką i działaniem według określonego scenariusza. Okazuje się, że ostatni odcinek przyniósł w ocenie oglądających kolejne dowody potwierdzające ten fakt. Co takiego się wydarzyło w show Farma 3, że padają takie zarzuty?

Farma 3: program jest ustawiony?

Zarzuty względem tego, że program Farma 3 jest ustawiony padają ze strony widzów już od kilku tygodni. Ci od początku tej edycji są niezadowoleni z rozwoju wydarzeń w programie i narzekają na to, że Farma 3 to ciągłe dramy, kłótnie i zawieranie sojuszy. Te swoją drogą ostatnio za sprawą Maćka delikatnie się rozpadają. Widzowie już od pierwszych odcinków Farma 3 narzekali na to, że w programie jest za mało pokazywania zwierząt, a za dużo toksycznych zachowań uczestników. Za wiele z nich obwiniali Amandę, która mocno zaszła im za skórę i ostro obrywała w komentarzach na profilu programu. Negatywnych opinii na jej temat jest ostatnio nieco mniej, bo w Farma 3 do wiwatu mocno daje Marta. Niemniej po ostatnich wydarzeniach w programie, widzowie znowu się odpalili.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda wygra program?

Widzowie Farma 3 niemal od początku programu podkreślali, że nie przepadają za Amandą. Ta ich zdaniem zachowywała się nieodpowiednio i nie zasłużyła na to, by dostać się do finału. Każde eliminacje przeciwnicy Amandy oglądali zagryzając palce, z nadzieję, że w końcu odpadnie z programu Farma 3. Tak się jednak nie stało i wiele wskazuje na to, że mimo niechęcie oglądających, Amanda dotrze do finału. Czy jednak wygra program? To jest możliwe, ale wydaje się mało prawdopodobne. Niemniej ostatnie wydarzenia w programie i fakt, że Amanda dostała immunitet, spowodowały, że w sieci znów pojawiły się komentarze mówiące o tym, że Farma 3 to jedna wielka ustawka.

No piszę to od pierwszego odcinka i to się potwerdza. Scenariusz programu jest pisany na bieżąco co odcinek w zależności od okoliczności. Tak jest wszystko roszadowane by to Amanda była w finale. Dziwnym trafem oczywiście ona dostanie immunitet i bezpieczeństwo..... Tu już ślepy by zauważył

Wiedząc jaka osoba doszła do finału, stwierdzam że bardziej ustawionego programu nie widziałem.

Kurła ale ściema i gra wyreżyserowane pod publikę by ludzie jak głupi wierzyli że wszystko naturalne itd a tu widać reżyserka na maksa by jak największą oglądalność była

- piszą fani w komentarzach na profilu Farma 3.

Jak wszystko się rozstrzygnie w kolejnych odcinkach? To sprawdzajcie od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie Polsatu.