telewizja

Farma 3: Renia jednak dostanie nagrodę?! Tego nikt się nie spodziewał!

2024-03-01 13:03

Kto wygra program Farma 3? Tego dowiemy się już dziś wieczorem. Wielu widzów liczyło na to, że w finale zobaczymy ulubienicę widzów - Renię. Ta jednak odpadła z programu Farma 3 na ostatniej prostej. Czy Renia faktycznie ma jednak powody do smutku? Niewykluczone, że i tak dostanie nagrodę od widzów!

Farma 3: Renia odpadła z programu

Ten sezon programu Farma 3 nie był łatwy dla nikogo. Ani dla uczestników, ani dla widzów, ani dla produkcji. Przez kilka ostatnich tygodni na ekranach mogliśmy oglądać zmagania uczestników Farma 3. I już w pierwszych dniach widzowie mieli zarzuty do produkcji, że ten sezon jest gorszy od poprzednich. Twierdzili, że jest w nim za mało pokazywania zwierząt i zadań, co wyraźnie się im nie podobało. Wraz z kolejnymi odcinkami Farma 3 uczestnicy zaczęli pokazywać rogi, za co mocno obrywało się im w sieci. Najmocniej w tym sezonie dostało się chyba Amandzie, która przez wiele tygodni była wrogiem numer 1 widzów w związku z jej zachowaniem w programie. Ulubienicą dość szybko została z kolei Renia. I to ona była typowana przez widzów Farma 3 do zwycięstwa po tym, jak z programu odpadł Seweryn, a ostatnio Margo. Jednak Renia odpadła w ostatnim odcinku przed finałem. Czy mimo to wygra w Farma 3?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Renia dostanie nagrodę internautów?

Jedno trzeba powiedzieć na pewno - ten sezon programu Farma 3 na długo zapisze się w historii. Tak dramogennej i wzbudzającej emocje w sieci edycji jeszcze nie było. Widzowie Farma 3 niejednokrotnie mocno odpalali się w komentarzach i krytykowali uczestników. Najmniej odczuła to jednak Renia, która z czasem wyrosła na ulubienicę. Niestety odpadła z programu. Renia wciąż może jednak wygrać w Farma 3. Trwa bowiem głosowanie na ulubionego uczestnika internautów. I patrząc w komentarze głosujących - Renia albo wygra w tym plebiscycie albo będzie o włos od wygranej, ponieważ post konkursowy wręcz zasypały komentarze z jej imieniem. Niezależnie jednak od tego, czy Renia zgarnie nagrodę w głosowaniu internautów, to i tak może czuć się wygrana. Jako jedna z niewielu osób w Farma 3 nie była bowiem mocno krytykowana i doczekała się pokaźnego grona fanów. Tego czy Renia zgarnie nagrodę internautów dowiemy się dzisiaj, w finałowym odcinku Farma 3 o 20:00 w Polsacie.