telewizja

Farma 3: to on zdobędzie głosy widzów w finale. Produkcja ujawniła zwycięzcę?

2024-02-19 12:46

Farma 3 zbliża się wielkimi krokami do oficjalnego finału. Ten z pewnością wzbudzi u widzów ogromne emocje, ponieważ w programie w ostatnich tygodniach sporo się dzieje. Kto zostanie zwycięzcą w tej edycji show? Patrząc na komentarze oglądających, można mieć pewne przypuszczenia. Czy to ON zwycięży show?

Farma 3: finał coraz bliżej

Niektórzy widzowie mocno ucieszą się na tę wiadomość. Program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finału. Dlaczego niektórzy się ucieszą? Bo wśród widzów nie brakowało głosów na temat tego, że ta edycja show Farma 3 była wręcz nie do oglądania. Wszystko w związku z licznymi dramami, które miały miejsce w programie. Fani formatu narzekali też na knucie ze strony uczestników i na to, że niektórzy są w stanie zrobić dosłownie wszystko, tylko po to, by znaleźć się w finale. Krytyczne głosy dotyczyły m.in. Amandy, która wielu widzom nie przypadła do gustu. Jednak obrywało się i innym uczestnikom. Jak z takiego grona wybrać potencjalnego zwycięzcę? Jeszcze do niedawna wydawało się, że świetną opcją byłby Seweryn, który był bardzo szanowany przez widzów. Ten jednak odpadł z programu Farma 3. Kto powinien wygrać w tej sytuacji? Widzowie mają już swój typ.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Marcin wygra program?

Odpadnięcie Seweryna dość mocno pokrzyżowało szyki, jeśli chodzi o to, kto mógłby wygrać program Farma 3. Ten uczestnik był bowiem niemal od początku typowany na zwycięzcę. Widzowie szanowali go za pracowitość i praktycznie bezkonfliktowość. Mimo tych cech Seweryn nie utrzymał się jednak w programie Farma 3. Ale widzowie upatrzyli już sobie innego faworyta do zwycięstwa. Ostatnio produkcja zapytała na profilu programu o ich ulubieńca. W komentarzach pojawiło się zatrzęsienie pozytywnych słów w kierunku Marcina, co może świadczyć, że to on zostanie zwycięzcą programu, otrzymując niezbędną liczbę głosów.

Zdecydowanie Marcin reszta out

Tylko Marcin @kaszubski_ksiaze, szczery i prawdziwy gość 🔥🔥🔥

Chyba Marcin💪 chociaż w tym sezonie zabardzo nie ma godnej osoby do zwycięstwa.

- czytamy w komentarzach na profilu show Farma 3.

Czy to Marcin wygra w rozgrywce w programie? O tym dowiecie się z pewnością śledząc nowe odcinki Farma 3. Te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.