telewizja

Farma 3: zaskakujący zwrot akcji w programie. Miała być wygrana, jest płacz

2024-02-16 14:27

Takiego rozwiązania sytuacji fani programu Farma 3 się nie spodziewali. Miała być wielka radość, zwycięstwo i wygranie dobra ze złem. Wiemy już jednak, że tak się jednak nie stanie i pozostaje co najwyżej płacz. Najnowszy odcinek programu Farma 3 rozwiał wszystkie wątpliwości i pogrzebał nadzieje.

Farma 3: Seweryn opuszcza program

Wiele osób miało nadzieję, że program Farma 3 nie został jeszcze całkowicie spisany na straty. Okazuje się jednak, że raczej o tych marzeniach można zapomnieć. Po tym, jak przez kilka ostatnich tygodni na ekranie oglądaliśmy dramy, kłótnie i spiskowanie przeciwko innym, widzowie chcieli, by na koniec programu wygrał ktoś, kto był w miarę neutralny. W sieci nie brakowało komentarzy, że ten sezon programu Farma 3 skupia się nie na tym, na czym powinien. Pojawiały się głosy, że brakuje w nim zwierząt, fajnych zadań i przede wszystkim przyjaznych relacji. Był jednak jeden wyjątek od tej reguły. Fani programu wielokrotnie w sieci chwalili Seweryna. Ich zdaniem to on w Farma 3 był jedną z najbardziej pozytywnych osób, która w dodatku wykazywała się pracowitością. I właśnie dlatego typowali go do zwycięstwa. Tak się jednak nie stanie.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Tobiasz odpada z programu

Nowy odcinek programu Farma 3 przyniesie widzom ogromne emocje. Wszystko dlatego, że Seweryn pożegna się z szansą na wygraną programu Farma 3 i z niego odpadnie. To z pewnością bolesny cios dla widzów, którzy mocno mu kibicowali. Nie będzie jednak jedyny. Show Farma 3 opuści też Tobiasz. To on kilka odcinków temu podpadł widzom tym, że grał na dwa fronty i sprzyjał Amandzie. Teraz pożegna się z szansą na zwycięstwo i nie będzie krył łez.

Odpadły prawie wszystkie osoby, które najbardziej lubiłam.. co za koszmar w tej edycji, tak ciężko sie to ogląda 😢😢

Jezu ale kolejny odcinek będzie konkretny. Szczerze mega Mi smutno i żal Seweryna, Cudowny chłopak, pracowity, szczery i przyjacielski. Na nikogo złego słowa nie powiedział ... Tacy ludzie niestety zawsze przegrywają z obłudą, fałszem i knuciem. Był za dużym zagrożeniem pod względem pojedynku i sympatii ludzi. Tobiasza też mi bardzo szkoda, mimo jego odpałów. Łezka poleciała ze wzruszania. Biedny Marcin został zupełnie sam pośród fałszywych żmij .... Mam ogromną nadzieję że jednak na końcu to dobro zwycięży - MARCIN - MÓJ FAWORYT NA WGRANĄ FARMY

No to się popisaliście.. osoba, która wygrała pojedynek, opuści farmę.. żenada! Nie oglądam już tego dziadostwa. Same hieny zostaną, a w finale nie będzie nawet na kogo głosować.

- czytamy w komentarzach na profilu Farma 3.

Jak widać takie rozwiązanie sytuacji nie za bardzo przypadło widzom do gustu. Co czeka nas w finale? O tym przekonamy się już niebawem. Nowe odcinki programu Farma 3 można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.