telewizja

Farma 3: to tak będzie wyglądała finałowa trójka? Wiemy, kto odpadnie!

2024-02-27 15:10

To już ostatnie dni, kiedy na ekranach możemy oglądać program Farma 3. Jedni widzowie cieszą się z tego powodu, bo po dziurki w nosie mieli już dram. Inni z kolei są mocno rozczarowani, gdyż był to jednak ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Niemniej w piątek odcinek finałowy. Kto się w nim pojawi?

Farma 3: kto wygra program?

Czy tego chcemy, czy nie, program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do końca. Ostatnie kilka tygodni sprawiło, że jedni widzowie znienawidzili ten format do tego stopnia, że grozili, że przestaną go oglądać. Inni z kolei byli zachwyceni, że w Farma 3 dzieje się wreszcie nieco więcej niż zadania ze zwierzętami. W show tym razem mogliśmy bowiem oglądać głównie dramy, szczucie uczestników i zawieranie sojuszy. To sprawiło, że nie wszyscy bohaterowie Farma 3 mogli cieszyć się uznaniem ze strony widzów. Ba, niektórzy zostali okrzyknięci ich wrogami, a fani programu domagali się, by jak najszybciej opuścili show. Już 1 marca dowiemy się oficjalnie, kto zostanie zwycięzcą programu Farma 3. W walce o złote widły i dużą kasę zwycięzca może być bowiem tylko jeden. Kto to będzie?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: zwycięzca programu - kto nim będzie?

Ostatnie odcinki programu Farma 3 przyniosły nam mnóstwo emocji. Z programem po kolei rozstawiali się uczestnicy, którzy wydawali się mocnymi graczami, a przez część widzów byli nawet typowani do finału. Niedawno z Farma 3 odpadła np. Marta, która sprawiała wrażenie mocnej uczestniczki i była typowana do trójki finalistów. Obecnie na farmie została Amanda, Renia, Maciek, Margo, Angie i Marcin. To jednak już niebawem się zmieni, ponieważ Marcin odpadnie w najbliższym odcinku. Kto może znaleźć się w finałowej trójce? Patrząc na komentarze widzów, to najchętniej widzieliby w niej Renię, Margo i ewentualnie Maćka. Choć ten mocno im ostatnio podpada. Jednak, by dowiedzieć się, jak faktycznie będzie wyglądał finałowy odcinek Farma 3 musimy jeszcze chwilę poczekać. Zmagania rozstrzygną się w najbliższy piątek o 20:00 w Polsacie.