telewizja

Farma 3: Tobiasz odpadł z programu, a teraz pisze TAKIE komentarze. Co się stało?

2024-02-20 13:38

Ostatnie odcinki programu Farma 3 przyniosły nam ogromne emocje. Wszystko w związku z odejściami, które miały miejsce w show. Z Farma 3 odpadli bowiem Seweryn i Tobiasz. Teraz drugi z nich postanowił mocniej udzielać się w sieci i wdawać się w spory ze swoimi hejterami. W komentarzach jest naprawdę grubo.

Farma 3: Tobiasz vs. hejterzy

Ten sezon programu Farma jest niezwykle gorący. Wszystko za sprawą uczestników, którzy sporo swojej energii, którą powinni poświęcać na zadania i dobrą zabawę, przeznaczają na obgadywanie pozostałych i knucie, jak dostać się do finału. Jedną z osób, która stanowiła pozytywny wyjątek od tej reguły był Seweryn. Ten jednak odpadł w jednych z ostatnich odcinków programu Farma 3, a wraz z nim Tobiasz, który mocno przeżył swoje odejście z show. Można odnieść wrażenie, że Farma 3 była dla Tobiasza ważnym etapem w życiu. Chłopak regularnie wrzucał nowe relacje na swoje stories nt. programu, a także udzielał się na profilu show. Teraz postanowił ruszyć na bitwę z jego hejterami. Pod jednym z postów na Insta Farma 3 wywiązała się mocno nietypowa dyskusja, a sam Tobiasz nie gryzł się w język.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Tobiasz odpowiada hejterom

Idąc do programu Farma 3 trzeba było z pewnością być przygotowanym na to, że widzowie mogą cię skrytykować. To na własnej skórze odczuły m.in. Amanda i Marta, które są mocno rugane przez widzów za ich zachowania w programie. Fanom show Farma 3 podpadł też Tobiasz. Ten był krytykowany m.in. za to, że grał na dwa fronty, co szybko ujrzało światło dzienne w odcinku. Tobiasza w programie już jednak nie ma, ale jego krytycy zostali i chętnie udzielają się w komentarzach na profilu programu. A sam Tobiasz odpisuje widzom Farma 3.

to nie historie😂😂😂😂źle się pokazałeś dlatego ludzie nie mają litości🙈 - napisała jedna z komentujących

Pani Moniko, mnie takie gnioty i głupotki nie interesują, nie mam na to czasu ☺️ dobrego dnia! - odpisał jej Tobiasz

nie zabieraj głosu leszczu wredny 😠😠😠 - czytamy od innej z komentujących

spokojnie Pani Anno, bez nerwów, złość piękności szkodzi 🤭 - odpisał jej Tobiasz.

Czy odpisywanie na hejterskie komentarze to nowa taktyka Tobiasza? Tego nie wiemy. Zazwyczaj mówi się, że najlepiej nie reagować na takie zaczepki, ale może Tobiasz ma własny plan. Jedno jest pewne - przed nami kolejne odcinki programu Farma 3. A te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.