telewizja

Farma 3: ważna informacja wyciekła za wcześnie! Program był ustawiony pod Martę?

2024-02-21 15:19

Widzowie programu Farma 3 są wściekli! A wszystko po tym, co zadziało się w ostatnim odcinku formatu i na jego samym profilu na Instagramie. W komentarzach zapanowała burza w związku z odpadnięciem Annie. Widzowie nie kryli emocji i nie gryźli się w język, a przy tym oberwało się i samej produkcji.

Farma 3: Annie odpadła z programu

Widzów programu Farma 3 w tym sezonie zdenerwować jest niezwykle łatwo. Produkcja z pewnością zdążyła się już o tym przekonać. Fani formatu Farma 3 regularnie narzekają bowiem na to, jak wygląda obecna edycja. Nie podoba się im to, że na ekranie co chwilę obserwujemy różnego rodzaju dramy z udziałem uczestników i, że niemal wszyscy z nich są totalnie nieuczciwi i jedno mówią, a potem drugie robią. W dodatku prawie każdy obgaduje każdego za plecami. Gdzie w tym wszystkim zwierzątka i fajne, pozytywne zadania? Zdaniem widzów w Farma 3 mocno ich brakuje. Jakby tego było mało - ostatnio znów produkcja mocno wkurzyła widzów. Najpierw zrobiła to w Internecie, gdzie post o tym, kto odpada z odcinka pojawił się jeszcze zanim zostało to ogłoszone w telewizji. Na tym jednak nie koniec.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: program jest ustawiony pod Martę?

W tej edycji Farma 3 widzów jest odpalić łatwo, jak zapałkę. Wystarczy jeden drobny ruch, by w komentarzach zapanowała prawdziwa burza. Tak było i ostatnio. Zbyt wczesne ujawnienie, kto odpada z Farma 3 było bowiem tylko zapalnikiem do większej dyskusji. Fani programu po konkurencji, którą można było zobaczyć w odcinku zaczęli się bowiem zastanawiać, czy program przypadkiem nie jest ustawiony pod Martę. Jeszcze do niedawna podobne domysły snuli wokół Amandy, która mimo dużej niechęcie ze strony widzów dostała się już niemal do ostatniego odcinka programu. W komentarzach na profilu Farma 3 zrobiło się naprawdę gorąco.

Jeszcze Szymon nie powiedział ze Eni wylatuje a wy juz post wstawiacie ze wyleciała... jakie dno

Specjalnie zadawal pytania o krowy. Normalnie wszystko jest ustawione pod Marte i Amande... Bez kitu! 👿👿👿

Ciekawe czemu 2 ostanie pytania były tylko o krowy którymi marta zajmuje się od samego poczatku🤭

- czytamy na profilu Farma 3.

Czy to właśnie Marta zwycięży w trzeciej edycji show? A może Amanda? A może jednak ktoś zupełnie inny zgarnie główną nagrodę w Farma 3? O tym dowiemy się już niebawem w nowych odcinkach programu, które można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.