telewizja

Farma 3: widzowie wściekli po emisji nowego odcinka. Program z hukiem wyleci z Polsatu?

2024-01-30 12:18

Produkcja programu Farma 3 chyba pozazdrościła twórcom Hotelu Paradise 7. Ci ostro obrywali od widzów za to, co pokazywali na ekranie, bo fani nie chcieli oglądać w telewizji ciągłych dram i knucia. Jednak na Farmie nikt nie wyciągnął wniosków z błędów konkurencji i zaserwował widzom festiwal spięć. Efekt? Wściekłość do kwadratu.

Farma 3: widzom puściły nerwy

Telewizja ma dawać emocje i utrzymywać widza przed ekranem. Czy jednak na pewno najlepszym pomysłem jest doprowadzenie oglądających do furii? Najwyraźniej z takiego założenia wychodzą twórcy programu Farma 3. Ci w tym sezonie najwyraźniej pozazdrościli kolegom z TVN7, którzy na profilu Hotelu Paradise 7 czytali mnóstwo negatywnych słów na swój temat. Wszystko przez to, że program skupiał się na pokazywaniu dram, zawierania sojuszy i można powiedzieć, że pochwalał uczestnika, który był strasznie dwulicowy. Teraz powtórkę z rozrywki zaliczamy chyba w przypadku show Farma 3. Polsat ostro obrywa od widzów w związku z jego realizacją. M.in. za sprawą Amandy, która na tytułowej farmie raczej nie przyszła się pobawić, a obrobić kilku osobom cztery litery i dojść do zwycięstwa. Takiego zdania są widzowie.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: program spadnie z ramówki?

Na profilu programu Farma 3 zaroiło się od negatywnych komentarzy. Widzowie apelują do produkcji, żeby wróciła do sposobu pokazywania uczestników i całego życia na farmie tak, jak było w poprzednich sezonach. Teraz bowiem zamiast oglądania zwierząt i zadań z nimi związanych, fani mogą oglądać głównie zwierzęce zachowania niektórych uczestników. Choć zwierzęta chyba tyle nie spiskują... Jedno jest pewne - zmiany są potrzebne, jeśli produkcja nie chce stracić oglądalności, co doprowadziłoby do wylotu programu z ramówki. Komentarze mówią same za siebie.

Jedynie gdzie pokazujecie zwierzaki to Instagram bo w tv na farmie już ich nie zobaczymy .Zrobiliście z tego programu g...o .Promujecie knucie,nienawiść i brak szacunku do drugiego człowieka.

Kiedyś był to fajny program teraz promujący obłudę toksyczne zachowania a dobre są traktowane złe gdzie ten świat zmierza straszne to jest totalne dno !!!!!

Oooo to na farmie jeszcze są zwierzęta i żyją 😮😮 myślałem że tylko Amanda i jej służki 🤣🤣 czekam aż się jej pozbędą albo uczestnicy albo produkcja 😡

- czytamy w komentarzach na profilu Farmy.

Czy takie opinie dadzą produkcji do myślenia i w kolejnych odcinkach zobaczymy nieco inny obraz? O tym można przekonać się od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.