telewizja

Farma 3: zwycięzca programu jest już znany? Padły zdecydowane słowa

2024-02-12 10:08

Emocje w programie Farma 3 z tygodnia na tydzień rosną coraz bardziej. Choć niestety głównie negatywne emocje, które podsycają co chwilę kłótnie i manipulacje, które widzowie muszą oglądać na ekranie. Czy przy takim gronie w ogóle możliwe jest wybranie zwycięzcy show? Niektórzy mają na to już pewien plan.

Farma 3: Amanda wygra program?

Ten sezon na pewno przejdzie do historii. Niestety niechlubnej historii show Farma 3. W obecnej edycji musimy bowiem oglądać na ekranie co chwilę kłótnie, obrażanie się nawzajem i to, jak niektórzy chodzą i knują przeciwko reszcie. Choć widzowie wielokrotnie piszą w komentarzach na profilu programu, że mają dojść takiego podejścia do tego show i woleliby oglądać zadania związane z wsią - produkcja zdaje sobie nic z tego nie robić i co wieczór serwuje nam kolejną porcję kłótni. Jednak trudno ich nie pokazywać, gdy ktoś zachowuje się, jak Amanda, która w tym sezonie chce wyjść na najbardziej znienawidzoną bohaterkę programu Farma 3. Co chwilę bowiem kogoś zaczepia, niefajnie się odnosi, a ostatnio zdaniem widzów dopuściła się nawet body shamingu. Czy ktoś taki ma szansę na wygraną?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: kto zostanie zwycięzcą programu?

Przy tak "silnym" składzie jaki obecnie oglądamy w programie Farma 3 trudno chyba szukać kogoś, kto byłby zwycięzcą idealnym. Ale zdaniem widzów już każdy będzie lepszy od Amandy. Bo choć ta robi wszystko, żeby w programie zajść, jak najdalej, to w ocenie fanów show już dawno powinna z niego wylecieć. W komentarzach na profilu show Farma 3 pojawiło się natomiast grono, które w ocenie widów powinno się znaleźć w finale. To 3 osoby, z których na prowadzenie wyraźnie wysuwa się jeden kandydat.

Marcin jest moim faworytem do wygrania tego programu... Jest jak ojciec chrzestny... Czasami ostry ale prawdziwy i sprawiedliwy

Marcin + Seweryn + Renata = finał 💪😊 Taką trójce bym chciała zobaczyć w finale.

Renia Marcin Seweryn finał

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Czy przypuszczenia widzów się potwierdzą i czy faktycznie to właśnie ktoś z tej trójki zwycięży? O tym przekonamy się już za kilka tygodni. Tymczasem pozostaje nam śledzenie od poniedziałku do piątku o 20:00 nowych odcinków Farmy w Polsacie.

Listen on Spreaker.