Fatalna passa zespołu Mig i Skolima. Musieli odwołać swoje występy

i

Autor: AKPA

koncerty

Fatalna passa zespołu Mig i Skolima. Musieli odwołać swoje występy

2023-07-28 21:37

Prawdziwi fani na koncerty swoich ulubionych gwiazd niejednokrotnie czekają tygodniami. Często daty występów ustalane są z dużym wyprzedzeniem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czasem jednak niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i koncert trzeba odwołać. To dotknęło ostatnio zespół Mig i Skolima.

Koncert Skolima i zespołu Mig

Na występ takich gwiazd, jak zespół Mig i Skolim wiele osób czeka z zapartym tchem. Często fani pytają artystów, kiedy zagrają w ich mieście, by móc posłuchać największych hitów na żywo. A tych zarówno Mig, jak i Skolim na swoim koncie mają całkiem sporo. Konrad Skolimowski jest m.in. autorem numerów "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała" i "Temperatura". Wszystkie te piosenki osiągają w sieci kilkumilionowe wyświetlenia. Nie inaczej jest w przypadku zespołu Mig. Ta formacja może pochwalić się chociażby kawałkami "Wymarzona" i "Miód malina". Prawdziwi fani disco polo zaśpiewają je nawet obudzeni w środku nocy. Mieli mieć także taką okazję podczas występu swoich ulubionych artystów podczas koncertu w Józefowie. Tak się jednak nie stało. Co się wydarzyło?

Cały Ja - Skolim

Odwołany koncert Mig i Skolima

Gwiazdy niechętnie odwołują swoje koncerty, gdyż nie chcą zawieść swoich fanów. Niektórzy wokaliści poświęcają się tak mocno, że potrafią wystąpić na scenie nawet z gorączką lub grypą. Ostatnio swój występ musieli odwołać jednak zespół Mig i Skolim. Tym razem na drodze artystów nie stanęły, ani względny zdrowotne, ani nieporozumienie z organizatorem wydarzenia, a... pogoda! W dniu planowego występu formacji wykonującej utwór "Wymarzona" i autora piosenki "Wyglądasz idealnie" bardzo mocno padał deszcz. Ten przeszkodził w odbyciu się koncertu.

Stało się, stało się, stało się. Pogoda nie odpuściła i pierwszy koncert w tym roku został odwołany. Oficjalnie odwołujemy koncert, który mieliśmy zagrać dzisiaj w Józefowie. Nie będzie tego koncertu, ani my ani zespół Skolim nie zagrają tego dnia, ponieważ deszcz popsuł plany koncertowe.

- mogliśmy usłyszeć na nagraniu zamieszczonym na Instagramie zespołu Mig.

Wiemy, jak trudnym jest takie przeżycie i decyzja dla artystów. Dlatego wszystkim zespołom życzymy podczas tegorocznych występów plenerowych, jak najwięcej słońca!

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór: