Gwiazda disco polo ujawniła prawdę! Chyba już dojrzałam do tego, żeby się przyznać

i

Autor: AKPA

disco polo

Gwiazda disco polo ujawniła prawdę! "Chyba już dojrzałam do tego, żeby się przyznać"

2023-11-02 22:08

Polskie gwiazdy disco polo przyzwyczaiły nas już do tego, że nie zawsze mówią nam o wszystkim. Czasem z powodu dbania o swoją prywatność, innym razem w związku z poczuciem wstydu. Ostatnio jedna z popularnych wokalistek postanowiła się do czegoś przyznać swoim fanom. Część z nich była naprawdę mocno zdziwiona.

Nietypowe wyznanie gwiazdy disco polo

Polskie gwiazdy w rozmowach często unikają różnych tematów. Czasem nie mówią o swoich dzieciach, czasem o partnerach, a niektórzy chronią swoją prywatność do tego stopnia, że chcą rozmawiać tylko o swojej karierze. I mają do tego całkowite prawo. Czasem jednak popularni piosenkarze i znane piosenkarki decydują się, żeby podzielić się ze światem czymś, co do tej pory raczej trzymali w tajemnicy. Tak było ostatnio w przypadku znanej wokalistki Elwiry Mejk. Ta przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. W jej social mediach mogliśmy już oglądać m.in. popisy kulinarne, wielkie zwiedzanie Francji czy zaskakujące figury w ogrodzie. Jak się jednak okazuje o Elwirze nie wiemy jeszcze wszystkiego. Ostatnio wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie. I jak sama napisała w opisie do swojego postu: Chyba już dojrzałam do tego, żeby się przyznać. O co chodziło?

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Elwira Mejk jest miłośniczką morsowania

Jeśli myśleliście, że Elwira Mejk w swoim życiu poświęca się tylko występowaniu na scenie i tworzeniu nowych numerów, to jesteście w błędzie. Wokalistka pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie tym, że ma jeszcze inną pasję. I przyznajemy - na samą myśl robi nam się zimno! Autorka hitu "Tańczę z nim do rana" przyznała bowiem, że jej hobby poza muzyką jest również morsowanie. Dodała jeszcze, że robi to nie od dziś, a od kilku lat. Dlaczego tak długo o tym nie mówiła? Wszystko wyjaśniła szczegółowo w opisie pod swoją fotką.

Ok, No dobra, Napiszę prawdę. Morsuję od 4 lat. Nigdy dotąd nic z tego nie pokazywałam, no bo….., nieeeee pokazyyywałam, no bo był szał na pokazywanie tego morsowania przez wszystkich, i wszyscy wtedy morsowali, i pokazywali. Dla mnie to nic takiego niezwykłego 🤪. No i tak sobie teraz pomyślałam - aaaaa…., chyba już dojrzałam do tego, żeby się przyznać 😅. Zatem się dziś pokazuję. Właśnie rozpoczęłam sezon. Woda jak dla mnie, nie bardzo zimna. Po wyjściu, jak zawsze, euforia. Czekam na konkretniejsze temperatury.

- napisała Elwira Mejk w opisie do swojego zdjęcia.

Przyznajemy - to naprawdę robi wrażenie! Piosenkarce życzymy w takim razie, jak najwięcej radosnych chwil w wodzie i żeby za bardzo nie zmarzła!