Gwiazda Top Model jest w ciąży! Tata to zwycięzca programu

i

Autor: AKPA Gwiazda Top Model jest w ciąży! Tata to zwycięzca programu

telewizja

Gwiazda Top Model jest w ciąży! Tata to zwycięzca programu

2024-03-08 15:09

Radosne wieści płyną ze świata programu Top Model! Popularna gwiazda tego formatu już wkrótce zostanie mamą. Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że ojcem maleństwa będzie zwycięzcą jednej z edycji show. Znamy już płeć i imię dziecka. Będzie ono dość nietypowe, ale piękne i z określonym przekazem.

Top Model: Amelia Wnęk i Dominik Szymański będą rodzicami

Widzowie dzisiejszego wydania programu Dzień dobry TVN mieli nietypową niespodziankę. W studiu programu pojawili się bowiem Amelia Wnęk i Dominik Szymański, których możemy znać z 12. edycji programu Top Model. Uczestnicy doszli w tym programie naprawdę daleko. Amelia zajęła piąte miejsce, z kolei Dominik został zwycięzcą. Okazuje się, że łączy ich nie tylko pasja do modelingu, ale i gorące uczucie. Dzięki programowi Amelia i Dominik zostali bowiem parą. Nie była to jednak jedyna radosna wiadomość, którą widzowie mogli usłyszeć o poranku w programie. Amelia i Dominik z Top Model nieco nieśmiało, ale zakomunikowali w śniadaniówce, że już niebawem zostaną rodzicami. Przy okazji wygadali się, jeśli chodzi o płeć i imię maleństwa. A to będzie nietypowe.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Amelia Wnęk i Dominik Szymański - dziecko

Historia tej dwójki z programu Top Model jest naprawdę urocza. Nie często zdarza się bowiem, by program telewizyjny wyzwolił takie uczucie, jak między Amelią i Dominikiem. Ci są szczęśliwą parą, a już niebawem zostaną rodzicami. Ta radosna wiadomość nieco zaskoczyła prowadzących Dzień dobry TVN. Amelia Wnęk i Dominik Szymański nie kryli radości z obecnego stanu. Przy okazji nieco przypadkiem Dominik wygadał się, że z Amelią będą mieli córeczkę. Ta będzie miała na imię Aurora. Dlaczego akurat tak? "Naszym marzeniem jest zobaczenie zorzy polarnej, a aurora to właśnie zorza polarna, więc fajnie się złożyło" - powiedzieli zakochani w śniadaniówce. Termin porodu nie jest bardzo odległy. Aurora pojawi się na świecie już w czerwcu! Gratulujemy i trzymamy kciuki!