telewizja

Gwiazda TVP przechodzi do Polsatu?! Takich wieści nikt się nie spodziewał

2024-06-13 23:33

Szykuje się kolejny wielki transfer z TVP do Polsatu. W ostatnich tygodniach widzowie tej stacji mogli zobaczyć Katarzynę Cichopek, która pojawiła się niespodziewanie na festiwalu w Sopocie. Okazuje się jednak, że to najprawdopodobniej nie koniec zmian. Pojawiła się bowiem informacja o kolejnym dużym nazwisku.

Wielki transfer z TVP do Polsatu

Ostatnie miesiące na telewizyjnym rynku to czas wielkich zmian. Wszystko za sprawą roszad, do których doszło na antenie Telewizji Polskiej. W tej wymieniono m.in. część dziennikarzy newsowych, ale i prowadzących popularne programy rozrywkowe. Ze stacją pożegnali się m.in. prezenterzy programu Pytanie na śniadanie. Część z nich znalazła już nową pracę. Anna Popek trafiła do Telewizji Republika. Podobnie Danuta Holecka czy Michał RachońKatarzyna Cichopek spokojną przystań znalazła natomiast na antenie Polsatu. Gwiazda pojawiła się niedawno na festiwalu w Sopocie. Prowadzenie przez nią jednego z koncertów było niemałym zaskoczeniem dla widzów. A według nieoficjalnych informacji, to zapowiedź czegoś większego. Teraz okazuje się, że to jeszcze nie koniec transferów do słonecznej stacji.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Aleksander Sikora w Polsacie

Aleksander Sikora to jedna z głównych twarzy TVP, która pojawiała się na antenie tej stacji w ostatnich latach. Prezenter prowadził program Pytanie na śniadanie w towarzystwie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także inne produkcje TVP oraz koncerty. Z ekranów zniknął jednak wraz ze zmianami, do których doszło w śniadaniówce. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej właśnie znalazł sobie nową pracę. Aleksander Sikora ma bowiem trafić do Polsatu. Były prezenter TVP poprowadzi wielką galę Miss Polski 2024. Na tym jednak nie koniec. Według ostatnich nieoficjalnych informacji Olek Sikora ma również zostać nowym reporterem w porannym programie Polsatu, który jest na etapie przygotowań. Myślicie, że poradzi sobie w słonecznej stacji?