zachód słońca, dziewczyna

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy 12-18.07. Jak wpłynie na Ciebie koniunkcja Wenus i Marsa? [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2021-07-12 11:29

Wraz z poniedziałkiem rozpoczyna się nowy tydzień. Co najbliższe dni wniosą do Twojego życia? Może być ciekawie, ponieważ przed nami szykuje się koniunkcja Wenus i Marsa, czyli coś co niesie ogromne szczęście. Czy w takim razie możesz liczyć na dobre dni i pozytywną aurę wokół siebie? Koniecznie znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy 12-18.07. Jak wpłynie na Ciebie koniunkcja Wenus i Marsa? To z powinno zaciekawić wszystkich! Wielkimi krokami zbliża się najszczęśliwszy dzień lipca, którym według astrologów jest 13 lipca. Choć cyfra ta może kojarzyć się wielu osobom z pechem, możecie być spokojni - tym razem będzie to szczęśliwa data, a wszystko przez koniunkcję Wenus i Marsa. Co ciekawe, ostatnie takie zjawisko miało miejsce w 2019 roku. To nic innego, jak układ tych dwóch planet, które ustawiają się naprzeciwko siebie na niebie. Wygląda to tak, jakby patrzyły na siebie w lustrze. Co oznacza to w praktyce? Wenus reprezentuje kobiecość, natomiast Mars płeć przeciwną. Wenus porusza sprawy miłosne do przodu, natomiast Mars dba o motywację. Koniunkcja tych dwóch planet może wpłynąć na wiele osób bardzo pozytywnie w tym tygodniu, dlatego warto sprawdzić horoskop dla swojego znaku zodiaku. Znajdziecie go poniżej.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Horoskop tygodniowy 12-18.07.2021

Koziorożec - ktoś doceni Twoje starania. Może to być w pracy, w relacji z połówką lub po prostu w gronie znajomych. Nie bądź jednak zbyt dumny i pyszny, ponieważ może to przerodzić się w coś złego. Czasami lepsza jest pokora, delikatność i cisza, gdyż możemy wtedy więcej zyskać. Dziś ludzie uwielbiają osoby skromne, zaś od tych zarozumiałych uciekają gdzie pieprz rośnie!

Wodnik - koniunkcja Wenus i Marsa wniesie w Twoje życie uczuciowe same iskry! Będą to oczywiście pozytywne wibracje, za którymi bardzo w ostatnim czasie tęskniłeś. Szykuje się romans pełen przepięknych chwil. Nie zepsuj tego - bądź po prostu sobą, a zobaczysz jak wiele w Twoim życiu może się zmienić.

Ryby - lipiec to czas tylko i wyłącznie dla siebie. Pomyśl nad swoim zdrowiem, kondycją i rozwojem osobistym. Po obowiązkach znajdź czas na rower lub wdrąż do swojego życia jogę. Efekty codziennych rytuałów z pewnością zobaczysz bardzo szybko. Sport odłoży również na bok negatywną energię, ale to również zasługa koniunkcji Wenus i Marsa.

Baran - w tym tygodniu zdecydowanie uderzy w Ciebie fala kreatywności. Poczujesz natchnienie, dzięki którym zrobisz dużo rzeczy i uwaga, zyskasz na tym naprawdę wiele! Mowa nie tylko o sprawach finansowych, ale też zabłyśnięciu przed drugą osobą. W miłości również będzie pozytywnie. Czego chcieć więcej?

Byk - początek tygodnia będzie dla Ciebie oazą spokoju. Warto w tym czasie zadbać o siebie i pomyśleć o metamorfozie. Może być to lekka zmiana fryzury, bądź otoczenia, w którym się znajdujesz. Wtorek 13 lipca, to czas na podjęcie ważnych decyzji. To ten moment, w którym możesz zadecydować o swoim szczęściu. Pomyśl o tym, przecież tego potrzebujesz!

Bliźnięta - w końcu dostaniesz to, o czym od dawna marzyłeś. Po każdej burzy wychodzi słońce, a Ty się o tym mocno przekonasz. Praca nad sobą jak widać mocno Ci pomaga, dlatego staraj się, by to była Twoja rutyna. Szykuje się dobry czas, więc swoją wstydliwość schowaj na bok i zacznij działać - również w sferze uczuciowej!

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop miłosny na lipiec 2021. Kto zakocha się podczas tegorocznych wakacji?

Rak - to dobry czas pod względem finansowym, dlatego warto w coś zainwestować. Być może kupisz coś przydatnego do wyposażenia swojego domu, a może zainwestujesz w siebie. Nie musisz się bać, że wydasz pieniądze na głupoty. Wenus i Mars nad wszystkim czuwają... Niedługo będziesz miał co świętować!

Lew - w tym tygodniu poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Napłynie do Twojego życia wiele pozytywnej energii, a w dodatku skupisz na sobie uwagę wielu adoratorów/adoratorek. Korzystaj z tego. Być może to odpowiedni czas, aby w końcu znaleźć swoją drugą połówkę na całe życie?

Panna - ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo spokojny. Odpoczniesz i będziesz mógł zregenerować siły, a także pobyć z bliskimi. Poczujesz w sobie niesamowitą dobroć, którą będziesz chciał dzielić się z innymi. Korzystaj z tego czasu, ponieważ przyszły tydzień będzie jedną wielką wariacją, ze względu na napływ obowiązków.

Waga - będzie to czas spotkań ze znajomymi i bliskimi. Wykorzystaj go na całego i staraj się urozmaicać te chwile. To pamiątka na całe życie, która zostaje w głowie, ale można zatrzymać ją również na fotografiach. Wakacje sprzyjają wycieczkom rowerowym, kajakom i nie tylko! Oprócz tego koniunkcja Wenus i Marsa może wpłynąć pozytywnie na sprawy sercowe.

Skorpion - koniunkcja Wenus i Marsa pozytywnie wpłynie na Twoją karierę zawodową. W końcu spełni się to, na co długo czekałeś. Zrozumiesz, że warto było ciężko pracować, bo teraz wszystko idzie po Twojej myśli, a nawet bardziej! Sprawy sercowe muszą jednak jeszcze poczekać. Teraz zajmij się tylko i wyłącznie sobą.

Strzelec - w tym tygodniu zapragniesz zmiany. Chodzi o Twoje wnętrze i o to co czujesz. Bardzo pragniesz, aby wszystkie zmartwienia poszły na bok i w końcu się to uda. Pomoże Ci w tym ktoś z bliskich. Wraz z pracą nad sobą i odłożeniem zmartwień na bok, wzrośnie Twoja wartość. Twój tok myślenia nieco się zmieni, ale wyjdziesz na tym mocno na plus!

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Źródło: Horoskop tygodniowy 12-18.07. Jak wpłynie na Ciebie koniunkcja Wenus i Marsa? [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]