Hotel Paradise 6. czy Grzegorz wróci do programu? "Skończyły się żarty" Uczestnik zdradził za dużo?

Czy Grzegorz wróci do Hotelu Paradise 6?
Autor: screen z Instagram/@grzes.hotelparadise6 Powrót Grzegorza mógłby sporo namieszać w Hotelu Paradise 6.

Po wyczekiwanym, ale kontrowersyjnym powrocie Hanki i Adama uczestnicy Hotel Paradise 6. spodziewają się pojawienia kolejnych dawnych mieszkańców raju. Choć Grzegorz odpadł niedawno, to do finału pozostało już niewiele czasu. Uczestnik sugeruje, że jego powrót jest realny!

Hotel Paradise 6. kto jeszcze wróci do programu?

Do finału Hotelu Paradise 6. pozostały już tylko dwa tygodnie. Przed nami najprawdopodobniej dwa Rajskie Rozdania i tydzień finałowy, po którym dwie pary zawalczą o zwycięstwo, by później jedna z nich stanęła naprzeciwko siebie na ścieżce lojalności. Zanim jednak to się stanie, produkcja na pewno jeszcze sporo namiesza. Z doświadczenia poprzednich edycji wiemy, że tak naprawdę nawet najmocniejsze pary nie mogą być pewne zwycięstwa i liczy się nie tylko budowanie własnej relacji, ale też to jak uczestnicy żyją ze wszystkimi mieszkańcami Hotelu.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. kontrowersje wokół głosowania uczestników "nikt nie zrozumiał zasad głosowania"

Skolim - Jest Weekend w VOX FM

W ostatnich dniach najgłośniejszym wydarzeniem był wielki powrót dwójki mieszkańców - Hani i Adama, którzy w programie byli od samego początku, ale oboje odpadli z niego podczas wcześniejszych Rajskich Rozdań. Adam nie zabawił jednak długo, bo decyzją mieszkańców po jednym dniu od powrotu znów musiał spakować swoje walizki. Hania pozostała w programie i teraz wszyscy zastanawiają się czyjego powrotu jeszcze mogą spodziewać się w najbliższym czasie. Zdanie w tej sprawie zabrał Grzegorz, który na swoim instagramowym profilu wrzucił intrygujący wpis:

Przeglądam sobie tak te fotki i powiem Wam że tęsknie za tym moim Hotelixem …

Mija już prawie tydzień od momentu kiedy opuściłem program i wiecie co ?

Zaczynam powoli tracić nadzieję że jeszcze tam wrócę ...

Ale chwila , zaraz !

HOTEL BEZ TATUSIA TO NIE HOTEL , dosyć tego , tak być nie może !

Idę zagadać z Rajskim Bogiem , skończyły się żarty !

Kto nie doda więcej pikanterii niż Grześ , trzeba trochę rozkręcić towarzystwo 😎😈🌴

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Hania i Adam wracają do programu! "Nadchodzi wielki test Moniki"

Powrót Grzegorza mógłby sporo zamieszać w istniejącym składzie. Przypomnijmy, że odpadł on z rąk Klaudii, która musiała zdecydować kogo wyrzucić zaraz po ostatnim Rajskim Rozdaniu. Dodatkowo Grześ mógłby chcieć zemścić się na Monice lub Marku, którzy doprowadzili do usunięcia z programu jego partnerki - Magdy.

Hotel Paradise 6. kto oprócz Grzegorza mógłby namieszać wracając?

Powrót Grzegorza do Hotelu Paradise na pewno byłby ogromnym wydarzeniem. Gdyby tak się stało i jednocześnie produkcja przywróciłaby Magdę, to ta dwójka mogłaby być bezwzględna w walce o finał. Kolejną uczestniczką, która mogłaby w tej chwili namieszać na pewno jest Anastazja, w której mocno uczucia ulokował niedawno przywrócony do Hotelu Dawid. Jednym z silnych uczestników mógłby być również Igor, który właśnie z Anastazją tworzył parę tuż przed swoim odejściem, a który zdecydowanie od początku nastawiony był na dojście do finału. Pewne jest to, że atmosfera zaczyna się zagęszczać. Ostatni odcinek szóstej edycji Hotelu Paradise najprawdopodobniej zostanie wyemitowany 18 listopada (piątek). Program można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 w TVN7.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

Sonda
Kto powinien wrócić do Hotelu Paradise 6?

QUIZ: Jak dobrze znasz nowości disco polo 2022? Poniżej 10 punktów nie nazywaj się ekspertem

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego: w swojej piosence zespół Playboys odwiedza "Bahamy, morze..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany