Hotel Paradise 6. kontrowersyjne głosowanie uczestników

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @hotelparadise.tvn7/Canva Czy uczestnicy mogli zagłosować za pozostawieniem Hani i Adama w programie?

Hotel Paradise 6. kontrowersje wokół głosowania uczestników "nikt nie zrozumiał zasad głosowania"

2022-11-03 11:02

Finał Hotel Paradise 6. widać już na horyzoncie. Atmosfera się zagęszcza, a dodatkowo rozpoczęły się powroty do programu. Wracający uczestnicy zostali poddani głosowaniu reszty mieszkańców. Jednak czy na pewno dobrze zrozumieli jego zasady?

Hotel Paradise 6. Hania zostaje, Adam znów odpada

Hania i Adam to pierwsza dwójka uczestników przywróconych w tej edycji Hotelu Paradise. Oboje weszli do programu "jak do siebie" od razu planując strategię na to, by jak najdłużej tym razem pozostać w raju. Jednak jeszcze tego samego dnia wszyscy uczestnicy otrzymali listy. Adresowane były do par i mieli zachować je w tajemnicy przed Hanią i Adamem pod groźbą opuszczenia. W listach każda para otrzymała za zadanie obserwację przywróconych uczestników i informację, że ta noc może być dla nich ostatnią w Hotelu. Następnego dnia w tajnym głosowaniu każdy indywidualnie miał zadecydować o tym kto zasłużył na to, by w raju pozostać. Każdy miał na dwóch karteczkach napisać "zostaje" albo "odchodzi" i na koniec prowadząca Klaudia El Dursi podliczyła których głosów było więcej. To głosowanie wywołało sporo kontrowersji, ponieważ zdaniem widzów jego zasady nie zostały jasno wytłumaczone:

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Hania i Adam wracają do programu! "Nadchodzi wielki test Moniki"

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

El Dursi tak to wytłumaczyła że nikt nie zrozumiał zasad głosowania

Słabo wyszło, Klaudia mogła lepiej wytłumaczyć uczestnikom o co chodzi w głosowaniu. Pewnie niektórzy myśleli, że mają wybierać pomiędzy Adamem a Hanką

moim zdaniem powinni iść przez program dalej obydwoje jeśli była taka możliwość?

Głosowanie było bardzo wyrównane, Adam uzyskał 4 głosy na "zostaje" i 5 na "odchodzi". Z kolei u Hani proporcje były odwrotne, 5 głosów na "zostaje" i 4 na "odchodzi. W związku z tym to właśnie Hania pozostała w programie, a Adam po jednym dniu pobytu musiał spakować walizki i opuścić mury Hotelu Paradise. Czy uczestnicy mogli zagłosować tak, by pozostawić oboje powracających? Tego produkcja ostatecznie nie wyjaśniła.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów