Kto wystąpi w finale Hotel Paradise 6?

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @dave.hotelparadise6 oraz @miki.hotelparadise6

Hotel Paradise 6. FINAŁ programu już za chwilę! Które pary znajdą się w finale? Kto ma szansę wygrać?

2022-11-10 15:32

Atmosfera się zagęszcza, uczestnicy coraz uważniej planują każdy kolejny krok, a walka zaczyna nabierać rumieńców. To oznacza, że wielkimi krokami zbliża się finał Hotel Paradise 6. Kto ma szansę na wygraną w tej edycji?

Hotel Paradise 6. kiedy finał programu? Kto wygra program? Które pary znajdą się w finale?

Wielkimi krokami zbliża się finał szóstej edycji Hotelu Paradise. Emitowane w tej chwili odcinki nagrywane były na przełomie lutego i marca 2022 roku, dlatego też uczestnicy doskonale wiedzą jak potoczyły się losy mieszkańców i przede wszystkim kto wystąpił w finale i wygrał program. Jednak jasne jest, że do czasu zakończenia emisji nie mogą nic zdradzić. Im bliżej finału trwającej edycji tym większa ciekawość fanów programu na temat jego zakończenia. Do ostatniego odcinka trwającego sezonu pozostał tydzień, a co za tym idzie, przed nami ostatnie Rajskie Rozdanie. Do programu powrócili Magda i Grzegorz, którzy mogą ostro zamieszać i być zagrożeniem dla dwóch najsilniejszych par - Moniki i Mikołaja oraz Angeliki i Dave'a.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. PODWÓJNE Rajskie Rozdanie! Kto odpadł, a którzy uczestnicy wciąż walczą o finał?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3

Aktualnie najsilniejszymi parami są Angelika i Dave, Monika i Mikołaj oraz przywróceni do programu Magda i Grzegorz. Ta pierwsza relacja zdecydowanie nie jest wyłącznie układem na przetrwanie, ponieważ uczestnicy nie ukrywają przed nikim łączącego ich uczucia. Para ostatnio również zbliżyła się do siebie, a do romantycznego uniesienia doszło najprawdopodobniej w szafie, gdzie schowali się przed czujnym okiem wszechobecnych kamer. Trudno określić z kolei co łączy dokładnie Monię i Mikiego, którzy deklarują prawdziwą, przyjacielską relację "z szansą na coś więcej" choć nie do końca pewne jest, czy to coś więcej może kiedykolwiek nastąpić.

CZYTAJ TAKŻE: Uczestniczka Hotel Paradise 6. szczerze o programie "dla nas jest całym światem"

Magda i Grzegorz po powrocie budują swoją relację, jednak nie jest to łatwe, ponieważ Marek i Dawid próbują ich ze sobą skłócić, podkręcając opowieści o tym co Grzesiek miał robić, gdy jego dziewczyna odpadła z programu. Na ten moment Mikołaj zaczyna się zbliżać do Moniki i wykonuje w jej kierunku jednoznaczne gesty, jednak wyłącznie wieczorami, gdy w żyłach mieszkańców płynie nie tylko krew. Pewne jest również, że Angelika nastawiła się już na dojście do finału z Davem. Uczestniczka w ostatniej konkurencji zgarnęła immunitet, jednak odmówiła swojej przyjaciółce Hani wykorzystania go do ratowania jej na najbliższym Rajskim Rozdaniu twierdząc, że na tym etapie programu nie chce ryzykować rozdzielenia z partnerem, które mogłoby w jakiś sposób postawić ich wspólną przyszłość pod znakiem zapytania. Czy faktycznie te dwie pary spotkają się w finale? Przekonamy się najprawdopodobniej 18 listopada (piątek). Odcinki Hotelu Paradise emitowane są od poniedziałku do piątku o 20:35.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 6" kibicowałeś?

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?