Hotel Paradise 6. PODWÓJNE Rajskie Rozdanie! Kto odpadł, a którzy uczestnicy wciąż walczą o finał?

Grzegorz powraca do Hotelu Paradise 6.
Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Czy Magda wróci i stworzy parę z Grzegorzem?

To najprawdopodobniej przedostatnie Rajskie Rozdanie szóstego sezonu randkowego show TVN7. Emocje sięgają zenitu, bo finał programu zbliża się wielkimi krokami. Zanim dowiemy się kto wygra Hotel Paradise 6. czas na podwójne Rajskie Rozdanie. Kto odpadł, a kto wrócił do Raju?

Najgorętsze Rajskie Rozdanie Hotelu Paradise 6.

Do finału Hotel Paradise 6. pozostały najprawdopodobniej dwa tygodnie. Już niedługo przekonamy się kto stanie naprzeciwko siebie na ścieżce lojalności i czy tym razem kula zostanie rozbita. Zanim to jednak nastąpi czas na długo wyczekiwany przez widzów moment - podwójne Rajskie Rozdanie. To moment, w którym po zwykłym Rajskim i wyeliminowaniu jednej osoby, uczestnicy zamieniają się miejscami na krzesłach i wyboru dokonują od nowa. Z jednym zastrzeżeniem - nie mogą podejść do partnera/partnerki, z którym sparowali się dosłownie przed chwilą. Zazwyczaj dochodzi wtedy jeszcze jedna osoba albo powraca ktoś z wcześniej wyeliminowanych mieszkańców Hotelu.

Tym razem od początku Rajskie Rozdanie było bardzo emocjonujące. Angelika dysponowała immunitetem, który zdobyła wygrywając konkurencję sportową z innymi uczestniczkami. Ale nie była ona jedyną osobą z przywilejami tego wieczoru. Również Miki miał w rękawie asa w postaci prawa weta. To również była nagroda za zwycięstwo w konkurencji z tajemniczymi skrzynkami, w której brali udział wszyscy uczestnicy. Część mieszkańców Hotelu spodziewała się, że Angelika użyje swojego immunitetu, żeby uratować swoją przyjaciółkę Hanię, co zresztą sama zainteresowana jej sugerowała. Ona jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami postanowiła nie rozdzielać się z Davem, bo jak twierdziła, nie chce nie być z nim w parze tak blisko finału i ryzykować odpadnięcie.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3

Tym razem to właśnie dziewczyny podchodziły do dokonujących wyboru panów. Klaudia postanowiła sparować się z Dawidem, Ola stanęła za Grzegorzem (El Presidente), Monika za Mikim, a Gabi bez zaskoczenia za Markiem. Hania miała dokonać swojego wyboru na końcu i po chwili wahania położyła rękę na ramieniu Dawida. To był moment, w którym Mikołaj wykorzystał prawo weta, przez co Hania musiała zmienić swoją decyzję. Stanęła bez wahania za Grzegorzem, który dokonał wyboru i wyeliminował z programu Olę. W tym momencie normalnie Rajskie Rozdanie zakończyłoby się jej wyjściem z Hotelu Paradise, ale prowadząca zatrzymała uczestników i zaprosiła do siebie... Grzegorza, który dosłownie kilka dni temu pożegnał się z programem. Kogo wybierze i kto jeszcze opuści program? Odpowiedź w dalszej części tekstu.

CZYTAJ TAKŻE: Uczestniczka Hotel Paradise 6. szczerze o programie "dla nas jest całym światem"

Hotel Paradise 6. czy Magda wróci do programu?

[UWAGA SPOILERY] Po wejściu Grzesia Klaudia El Dursi kazała dziewczynom usiąść na krzesłach i Rajskie Rozdanie rozpoczęło się od nowa tym razem jednak nikt nie mógł podejść do pary, którą przed chwilą stworzył. Miki podszedł do Angeliki, Dawid do Gabi, David stanął za Monią, do Klaudii podszedł Marek, Grzegorz (Prezydent) również wybrał Monikę, a na ramieniu Hani rękę położył powracający Grzegorz. Decyzję o eliminacji jednego z uczestników musiała więc podjąć Monika, która mogła wyeliminować swojego największego konkurenta i rozbić najsilniejszą hotelową parę - Dave i Angelika. Jednak po namyślę zdecydowała, że program opuści Grzegorz zwany Prezydentem.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 6. Sara wróciła do byłego chłopaka? To dlatego rozstała się z Kamilem? Uczestnicy komentują

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?

Nie był to jednak koniec niespodzianek i powrotów, bo do Hotelu powróciła również... Magda - była hotelowa partnerka Grzegorza. Czy wrócą do siebie i będą dalej budować swoją relację? Czy będą walczyć o finał i czy najsilniejsze pary - Monia i Miki oraz Angelika i Dave mają się czego obawiać. I czy Hania już może pakować walizki? Przekonamy się już niedługo. Hotel Paradise 6. emitowany jest od poniedziałku do piątku na TVN7, a odcinki wcześniej podglądać można na Playerze.

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 6" kibicowałeś?
Nasi Partnerzy polecają