Sara i Kamil z Love Island 6.

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci @kamil_rybak022 oraz @saraciula/Canva Uczestnicy Love Island 6. rozstali się już jakiś czas temu, ale wciąż wzbudzają sporo ewmocji

Love Island 6. Sara wróciła do byłego chłopaka? To dlatego rozstała się z Kamilem? Uczestnicy komentują

2022-11-07 13:29

Byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par Love Island 6. Doszli do finału, w którym głosami widzów zajęli 4 miejsce. Po programie próbowali budować relację, po czym nagle z dnia na dzień poinformowali o rozstaniu. Czy Sara wróciła do swojego byłego chłopaka i dlatego zerwała z Kamilem?

Sara i Kamil Love Island - dlaczego się rozstali?

Burzliwa wymiana zdań między finalistami ostatniej edycji Love Island. Choć wydawało się, że związek Sary i Kamila przeszedł do historii, to jednak emocje między uczestnikami Wyspy Miłości wciąż są żywe. To była jedna z najbardziej burzliwych relacji w tym sezonie randkowego show Polsatu. Jeszcze będąc w willi kilka razy prawie się rozstawali, bo kłócili się praktycznie o wszystko, wliczając poczucie humoru Kamila czy słynną aferę o pobrudzone spodnie. Jeszcze w czasie emisji programu wiele osób twierdziło, że ta relacja najprawdopodobniej rozpadnie się niedługo po lądowaniu w Polsce. I tak też się stało, Sara wydała oświadczenie na swoim Instagramie, do którego Kamil odniósł się w kilku zdaniach.

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Daria - Jest Weekend w VOX FM

I choć wydawało się, że uczestnicy zapomnieli już o swoim istnieniu, to na koncie Kamila pojawiło się oświadczenie, w którym twierdzi, że Sara wróciła do swojego byłego chłopaka. Według niego, to właśnie przez to dziewczyna nie chciała kontynuować relacji po powrocie do Polski.

Właśnie doszła do mnie informacja, że Sara wróciła do swojego byłego. To z nim spędziła cudowny weekend niedaleko Wrocławia. Wszystko układa się w całość, kobieta która w programie była dla mnie kochana i dobra, po wyjściu z niego stała się dla mnie oschła i bezuczuciowa. (...) We Wrocławiu wyglądaliśmy na szczęśliwych, niemniej jednak tak nie było. Ja będąc tam czułem się niechciany i niepotrzebny.

Napisał na swoim instastories. Na reakcję Sary nie trzeba było długo czekać. Również w formie opowieści na Instagramie odpowiedziała ona byłemu partnerowi.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. kiedy finał programu? Kto wygra program? Które pary znajdą się w finale?

(...)nie pozwolę na to, żeby kolejny raz robił z siebie ofiarę, a ze mnie fałszywą osobę. Nie zamierzam przepraszać jeszcze za to, że się nie zakochałam. (...) Kamil potrzebuje bardzo dużo uwagi, a gdy jej nie dostaje zaczyna się denerwować. (...) Teraz dopiero wiem, że ta relacja była toksyczna. (...) Nie wróciłam do mojego byłego chłopaka, nie zamierzam się więcej z tego tłumaczyć.

Czytamy w oświadczeniu. Kilka okienek dalej, w odpowiedzi na pytania obserwujących Sara dodała również, że według niej Kamil szuka atencji i mógł napisać do niej z pytaniem jak wygląda sytuacja.

CZYTAJ TAKŻE: Weronika z Love Island 6. odpowiada na pytania o kłamstwa Kuby "wszystkiego się dowiedziałam"

Sonda
Czy Sara i Kamil z Love Island 6. pasowali do siebie?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?