Gabi z Hotel Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Uczestniczka Hotel Paradise 6. zdradza kulisy programu

Uczestniczka Hotel Paradise 6. szczerze o programie "dla nas jest całym światem"

2022-11-07 14:15

"To swego rodzaju eksperyment psychologiczny, któremu jesteśmy poddawani" tak o Hotelu Paradise wypowiada się jedna z uczestniczek aktualnej edycji programu. Gabi na swoim Instagramie zdradziła więcej smaczków, których prawdopodobnie widzowie nawet się nie domyślali...

Czy Gabi z Hotel Paradise 6. zdradziła za dużo?

Uczestnicy mają absolutny zakaz opuszczania Hotelu Paradise, a każdego wejścia pilnuje ochrona. Wyjątkiem są randki i konkurencje. Produkcja zabiera im telefony, a także zegarki. O poranku budzi ich głośna muzyka i włączenie bardzo jasnych świateł, a gdy zbyt długo siedzą wieczorem, to producenci dzwonią do nich na hotelowy telefon. Takie ciekawostki o programie Hotel Paradise zdradziła jedna z uczestniczek - Gabi, która aktualnie jest w parze z Markiem. Jak dodaje, przed wejściem do Hotelu zabierane jest im wszystko co mogłoby przeszkadzać w rozwoju relacji, w tym książki, notesy i długopisy. Uczestnicy mają również absolutny zakaz spania w sypialniach innych mieszkańców Hotelu.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. kiedy finał programu? Kto wygra program? Które pary znajdą się w finale?

Skolim - Jest Weekend w VOX FM

Nie będąc w programie, nie jesteście w stanie sobie wyobrazić jakie emocje tam nami kierują. Dla nas wtedy program jest całym światem, jest to swojego rodzaju eksperyment psychologiczny, któremu jesteśmy poddawani i może być świetnym narzędziem do poznania siebie"

- napisała Gabi na swoim instastories i dodała, że sama się dziwi oglądając program, że niektóre rzeczy aż tak przeżywała będąc w Hotelu. Zdradziła również, że każdy uczestnik przed wejściem do programu umieszczany jest w hotelu przejściowym, gdzie trafia zupełnie sam. Według niej był to świetny moment by poznać siebie i trochę odpocząć.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz wróci do programu? "Skończyły się żarty" Uczestnik zdradził za dużo?

Gabi szczerze o życiu w Hotelu Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@gabi.hotelparadise6

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?