telewizja

Hotel Paradise 7: Jacek i Kori są razem po programie? Jest na to coraz więcej dowodów!

2023-11-09 16:14

Jacek i Kori to para, która wzbudzała u widzów Hotelu Paradise 7 dość mieszane emocje. Najpierw wszyscy im kibicowali i twierdzili, że mogą stworzyć świetną relację opartą na szczerości. Potem jednak nastąpił obrót o 180 stopni i Kori zaczęło się obrywać za jej zachowanie. Czy wbrew opinii widzów to uczucie przetrwało?

Hotel Paradise 7: co z Jackiem i Kori po programie?

Ten sezon Hotelu Paradise 7 zdecydowanie nie był łatwy dla jego uczestników. Oberwało się praktycznie każdemu. Widzom nie podobało się knucie i budowanie strategii przez różnych bohaterów, zamiast zapewnić rozrywkę oglądającym i znaleźć miłość na całe życie. Nie inaczej było w przypadku Kori i Jacka. Widzowie początkowo kibicowali im i byli do nich nastawieni dość pozytywnie. To zmieniało się jednak z odcinka na odcinek. W ostatnim czasie Jackowi oberwało się np. za paradowanie nago przed kamerami. Część widzów uznała to za obrzydzające i odpychające. Z kolei Kori z odcinka na odcinek zaczęła zdaniem oglądających coraz bardziej upodabniać się do Rocha, który nosi "zaszczytne" miano wroga numer 1 fanów Hotelu Paradise 7. Ba, w pewnym momencie komentujący program w sieci stwierdzili nawet, że Kori przerosła Rocha, a jej uczucie do Jacka jest udawane. Czy jednak internauci byli w poważnym błędzie?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: czy Jacek i Kori są w związku?

Uczestnicy Hotelu Paradise 7 oficjalnie nie mogą jeszcze mówić o tym, jak wyglądają ich relacje po programie. Obowiązują ich podpisane umowy, za których złamanie grożą pewnie niemałe kary. Dlatego szczerą i otwartą odpowiedź na pytanie, czy Jacek i Kori są nadal ze sobą po programie poznamy zapewne dopiero po emisji finałowego odcinka. Obserwując jednak czujnie Instagrama Kori i Jacka można dojść do wniosku, że między tą dwójką jest coś więcej. Oboje wstawiają wspólne fotki, a czasami podgrzewają zainteresowanie internautów dodając zdjęcia np. z oglądania programu. Jakiś czas temu taką fotkę w swoich socialach zamieściła Kori. I choć nie było na niej dokładnie widać drugiej postaci, to przyglądając się uważnie męskiej ręce można dostrzec tatuaże, które pokrywają się z tymi, które ma Jacek. Czy to puszczenie oczka oznacza, że Jacek i Kori są parą? Być może. Możliwe, że też po prostu przyjaźnią się po programie. Prawdę poznamy zapewne niebawem.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki