telewizja

Hotel Paradise 7: Justyna wróciła i się zaczęło. Widzowie są wściekli

2023-10-30 9:43

W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise 7 doszło do mocnego przetasowania. Do programu wrócili za jednym zamachem Wojtek, Alicja i Justyna. A mówi się, że wkrótce z powrotem w show może pojawić się nawet Łucja. Jednak to wielki come back Justyny wywołał u widzów największe emocje. Ci nie mogą znieść tego, że znów musza ją oglądać.

Hotel Paradise 7: widzowie mają dość Justyny

Choć jesteśmy na kilkanaście dni przed finałem siódmej edycji Hotelu Paradise 7, to w programie emocje dopiero się rozkręcają. W ostatnim czasie do show powrócili dawni uczestnicy - Justyna, Alicja i Wojtek. To wywołało u widzów programu spore emocje. O ile Wojtka i Alicję oglądający przyjęli stosunkowo łagodnie, o tyle powrót Justyny sprawił, że fani randkowego show TVN7 się zagotowali. To m.in. dlatego, że Justyna trzyma się bardzo blisko Rocha, który jest wrogiem numer jeden u widzów. To w związku ze złym traktowaniem uczestników, a przede wszystkim Łucji. W ocenie fanów Hotelu Paradise 7 powrót Justyny oznacza to, że dziewczyna wraz z Rochem wejdzie do finału programu, a to ostatnie, czego teraz chcieliby oglądający. Jednak obrywa się jej nie tylko przez Rocha.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: Justyna ostro podpadła widzom

Widzowie Hotelu Paradise 7 wydają się już mocno zmęczeni tą edycją. Produkcja co chwilę zapewnia im jakieś "niespodzianki", a teraz na domiar złego przywróciła Justynę. Oglądający nie mogą znieść jej na ekranie. Nie tylko dlatego, że ma powiązania z Rochem, ale także w związku z jej zachowaniem. Justyna ewidentnie nie wypowiada się, jak dama za co mocno obrywa się jej w komentarzach w sieci. W zasadzie trudno obecnie szukać jakichś pozytywów nt. tej uczestniczki. Oglądający randkowego show TVN7 nie gryzą się w język.

A do tego jaka wulgarna. Jak ona klnie bez opamiętania. Wiesia straszna a robi z siebie gwiazdę. Słoma z tych różowych butów wystaje.

Pasuje do Srocha bo jest tak samo falszywa🙂 swój swojego odnajdzie

Te teksty Justyny były żenujące 🤢🤮🤮🤮

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak widać fani Hotelu Paradise 7 ewidentnie nie przepadają za Justyną. Może jednak zdąży się jeszcze pokazać z lepszej strony? W końcu do finału programu jeszcze trochę czasu. Ten zaplanowano 9 listopada. A siódmą edycję randkowego show możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ