Hotel Paradise 7: Mallu odeszła z programu. Co zrobi Marvin?

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin podzielił się bolesnym wyznaniem. To dlatego jest sam?

2023-11-21 13:25

W życiu Marvina z Hotelu Paradise 7 ostatnio sporo się dzieje. Chłopak po zakończeniu przygody z programem regularnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie pokazuje, jak spędza dni, a także jakie ma plany na przyszłość. Ostatnio podzielił się ze swoimi obserwatorami bolesnym wyznaniem.

Hotel Paradise 7: Marvin o trudnym czasie w swoim życiu

Marvin w Hotelu Paradise 7 narobił niemałego zamieszania. W programie był w parze z Mallu, która w jednym z odcinków zdecydowała, że ma już dość udziału w show. Dziewczyna ogłosiła swoją decyzję, spakowała walizki i opuściła program. Niedługo później z Hotelem Paradise 7 rozstał się Marvin, który odpadł z niego w związku z eliminacją. Jak wiecie już z voxfm.pl związek Mallu i Marvina nie przetrwał w normalnym życiu, a oboje się rozstali. Mimo to próbują się tym szczególnie nie przejmować. Mallu regularnie udziela się na swoim Instagramie (choć ostatnio oberwało się jej tam od fanów). Marvin natomiast dość mocno zaczął działać m.in. muzycznie. Ze swoimi followersami dzieli się swoim życiem prywatnym, a czasem daje im możliwość zadawania sobie pytań. Ostatnio podczas jednej z takich okazji Marvin zdobył się na bolesne wyznanie.

TRIBSS | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Marvin o samotności

Marvin nie ma większych tajemnic przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Chwali się im. np swoją sylwetką, a także pokazuje życie prywatne. Ostatnio raczej jednak dość niechętnie wraca do jego związku z Mallu. Mimo to podczas najnowszej sesji pytań i odpowiedzi zdecydował się na odważne wyznanie nt. relacji. Jeden z obserwatorów zapytał go, czy w sytuacji, gdy ma trudny czas, woli zostać sam czy jednak mieć cały czas przy sobie kogoś, kto go rozweseli. Co odpowiedział Marvin? Chłopak stwierdził, że nauczył się przebywania w samotności. Dodał również, że niezwykle trudno jest znaleźć kogoś, kto rezonuje na tych samych falach. Jak widać Marvin nie ma ostatnio raczej szczęścia do ludzi. Pozostaje nam trzymać kciuki, żeby jak najszybciej się to zmieniło.