Hotel Paradise 7: oberwało się już nawet Panu Lektorowi. ”Mógłby czasem zamilknąć”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: oberwało się już nawet Panu Lektorowi. ”Mógłby czasem zamilknąć”

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: oberwało się już nawet Panu Lektorowi. ”Mógłby czasem zamilknąć”

2023-09-14 19:59

Choć za nami dopiero kilka odcinków, można odnieść wrażenie, że 7. edycja Hotelu Paradise to ta najbardziej… krytykowana. Od akcji z gnębieniem Łucji, przez niechlubną przemianę niegdysiejszego ulubieńca (tj. Rocha), po… irytującego Lektora. Tak, doszło już do tego, że nawet ten, którego widzowie wielbili i wychwalali pod niebiosa, znalazł się na cenzurowanym.

Hotel Paradise 7 zbiera cięgi i to niemal od samego początku. Premierowy odcinek był swoistą ciszą przed burzą, a później ruszyła lawina toksycznych zachować uczestników i negatywnych komentarzy odbiorców. Można by pomyśleć, że po odejściu Łucji sytuacja nieco się uspokoi, ale nic z tego.

CZYTAJ TAKŻE: Temptation Island Polska – Pedro zawrócił w głowie Marii? Jego udział wzbudza kontrowersje

Hotel Paradise 7 – Pan Lektor zdenerwował widzów

Do krytycznych komentarzy pod adresem uczestników i producentów już przywykliśmy, ale Pan Lektor? Naprawdę? Takiego obrotu spraw się nie spodziewaliśmy, tymczasem w social mediach coraz częściej pojawiają się negatywne wpisy pod jego adresem. Zdaniem niektórych internautów Pan Lektor nie wie, kiedy zamilknąć i czasem wypowiada się w sposób gorszący lub zwyczajnie nie na miejscu.

Lektor mógłby czasem zamilknąć – czytamy.

Oczywiście tylko część internautów narzeka na Pana Lektora – inni wbrew przeciwnie. Na Instagramie znaleźć można komentarze, których autorzy wychwalają jego formę i twierdzą, że ”wygrał odcinek”. Nie mu zatem mowy o tak spektakularnym upadku z piedestału, jak w przypadki Rocha.

Hotel Paradise 7 – o której nowe odcinki debiutują w Playerze?

Odcinki ”HP7” emitowane są od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00, w TVN7 i Playerze. W serwisie dostępne są też przedpremiery każdego nadchodzącego odcinka.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby