Internauci mają nową ulubienicę

Hotel Paradise 7: Oliwia z nagrodą publiczności? Tą akcją kompletnie kupiła widzów

2023-10-13 18:28

Oliwia Petryna dołączyła do “Hotelu Paradise 7” dość późno i początkowo nie wywołała w widzach większych emocji. Ci, nauczeni doświadczeniem (zwłaszcza sprawą Wiktorii) podchodzili do nowej uczestniczki z rezerwą, obawiając się, czy styczność z elementem pokroju Rocha i Justyny nie wpłynie negatywnie na jej charakter. Na szczęście okazało się, że wcale nie musieli się obawiać.

Oliwia jest obecnie w parze z Jackiem i stanowią oni, obok Marvina i Mallu, jedną z najbardziej ułożonych i najsympatyczniejszych par w “Hotelu Paradise 7”. Internauci piszą, że aż miło się ich razem ogląda, przez co przylgnęła do nich łatka “uroczych”. W ostatnich dniach szczególnie chwalona jest sama Oliwia.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – kłopoty w raju? Najmocniejsza para może się rozpaść!

Hotel Paradise 7 – Oliwia z nagrodą publiczności? Widzowie ją uwielbiają

W jednym z ostatnich odcinków Oliwia zmuszona była do paradowania w stroju nurka, co totalnie rozłożyło widzów na łopatki. Dziewczyna wykazała się olbrzymim dystansem do siebie, co docenili internauci. Chwalą też jej charakter – jest bowiem zabawna, wyluzowana, charyzmatyczna i potrafi zadbać o swój interes nie krzywdząc przy tym nikogo innego. No i nie bawi się w gnębienie i obmawianie innych, w przeciwieństwie do wielu uczestników 7. edycji “Hotelu Paradise”.

Oliwia zrobiła na odbiorcach takie wrażenie, zwłaszcza na tle innych, że w social mediach zaczęły pojawiać się apele do produkcji o wręczenie jej czegoś w stylu nagrody publiczności.

- Pod nieobecność niezapomnianej Lucy, Oliwia jest jedyną osobą ratującą ten program. Spontaniczna, szczera, zero kombinowania i knucia, ultra urocza osoba. Powinniście produkcjo dać jej jakąś nagrodę publiczności, bo ona obok Lucy najbardziej na nią zasługuje.

-  Gratuluję produkcji, że przyjęła do programu Oliwię - taka prosta sympatyczna bez jakiś podstępów dziewczyna. Ale za to noszenie tego sprzętu, to należy Jej się nagroda. Dziewczyna się umęczyła, a robiła to z takim poświęceniem.

- Bardzo dużo pozytywnej energii wnosi, daje nadzieję że nie każdy jest tam po pieniądze tylko aby czerpać jak najwięcej poztywnych wspomnień z tej przygody

- Jedyna obecnie uczestniczka, która zasługuje na sympatię widzów.

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby