Hotel Paradise 7: Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch dostaje spore wsparcie od internautów! "Nie przejmuj się"

2023-10-17 13:05

Ostatnie tygodnie dla Rocha z Hotelu Paradise 7 nie były łatwe. W związku z jego zachowaniem w programie widzowie go znienawidzili i stał się ich wrogiem nr 1. To m.in. w związku z sytuacją z Łucją, która jakiś czas temu opuściła rajską wyspę. Teraz część fanów programu bierze jednak Rocha w obronę. Wróci do łask?

Hotel Paradise 7: Roch odrabia straty?

Fani programu Hotel Paradise 7 doskonale znają Rocha, który mocno miesza w tej edycji. W zasadzie jest to chyba najbardziej rozpoznawalny uczestnik w tym sezonie i to głównie w negatywny sposób. A to chociażby za sprawą knucia przeciwko pozostałym uczestnikom i złego traktowania Łucji. Widzowie zaczęli wręcz robić wszystko, żeby jak najbardziej uprzykrzyć mu życie. W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise 7 możemy zobaczyć jednak nieco inne oblicze Rocha. Ten coraz częściej ma łagodne usposobienie, a wręcz można by odnieść wrażenie, że jest miły. Coraz milej Rocha zaczynają też traktować miłośnicy Hotelu Paradise 7. W komentarzach zaczęło pojawiać się coraz więcej wypowiedzi, które wspierają Rocha. Ba, niektórzy mu nawet współczują i życzą powodzenia. Jest naprawdę ciekawie.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch broniony przez widzów

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Widzowie najpierw krytykowali Rocha do granic możliwości i życzyli mu najgorszego, a teraz zaczęli go bronić i udzielać mu słów wsparcia. W komentarzach na profilu chłopaka robi się coraz ciekawiej. Fani programu albo zapomnieli już o przeszłości Rocha albo uznali, że warto mu dać drugą szansę. We wpisach nastąpił bowiem zwrot o 180 stopni.

Można Cię nie lubić za intrygi w HP, ale serio to program dla Ciebie, mistrz 👏

Pozdro mordko ! Nie przejmuj się hejtem, ja rozumiem po części twoje decyzje w HP :) dużo dobra życzę !

Wspaniały szczery chłopak … uwielbiam 🙌❤️

- czytamy w komentarzach na profilu Rocha.

Czy to oznacza, że widzowie jednak dadzą chłopakowi drugą szansę? A może Roch przeszedł jakąś wewnętrzną przemianę? To można sprawdzić w najbliższych odcinkach Hotelu Paradise 7. A te do obejrzenia od poniedziałku do czwartku w TVN7 i Player.pl.