Hotel Paradise 7: Fani w odwecie chcieli zniszczyć mu życie. Roch wychodzi na prostą

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański podjął trudną decyzję! Powiedział o wszystkim rodzicom

2023-12-05 15:12

Roch Krzyżański to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników Hotelu Paradise. A zarazem bohater, który u widzów programu wyrósł na wroga numer jeden. Ostatnio wszystko zaczęło się u niego układać. Do czasu. Okazuje się bowiem, że Roch musiał ostatnio podjąć trudną decyzję, która mocno wpłynie na jego życie.

Hotel Paradise 7: Rocha czeka duża zmiana

Uczestnicy Hotelu Paradise 7 wrócili już do rzeczywistości i do swojego życia. Po wielu tygodniach śledzenia ich losów przed telewizorami z pewnością odetchnęli też widzowie. Ci musieli bowiem oglądać liczne intrygi, a niejednokrotnie i kłamstwa ze strony uczestników. W te zamieszane był m.in. Roch, którego fani show niemal jednogłośnie okrzyknęli wrogiem numer jeden. W ostatnim czasie Roch dość sporo udziela się na jego Instagramie. I tam możemy go poznać od nieco innej strony. Chłopak dość często się uśmiecha i opowiada o jego życiu. A ostatnio faktycznie ma powody do radości. Brał np. udział w jednym z wykładów na uczelni jako gość specjalny. Mało tego, wszystko wskazuje na to, że ostatnio Roch Krzyżański znalazł nawet miłość. Jednak w życiu musi być po równo smutków i radości. Dlatego pojawił się i mały problem.

KACPER BLONSKY | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański wraca do rodziców

Roch Krzyżański w ostatnim czasie na swoim Instagramie ciągle pokazuje życie na walizkach. Co chwilę kursuje między Łodzią, a Warszawą. Na chwilę wpadł też np. do Krakowa. To z pewnością nie jest dla niego łatwa sytuacja, gdyż co chwilę musi podróżować, organizować nocleg itp. Dlatego Roch w końcu powiedział stop. Zdecydował, że wynajmie sobie mieszkanie w Warszawie. Tu pojawił się jednak mały problem. To, do którego prawdopodobnie się wprowadzi będzie bowiem dostępne dopiero w styczniu. Dlatego najbliższe tygodnie chłopak będzie musiał spędzić mieszkając u swoich rodziców. Na swoim Instagramie zdążył już na to trochę ponarzekać. My na jego miejscu byśmy się jednak tym tak mocno nie przejmowali. Fani przez niemal cały sezon wytykali mu, że jeden z członków jego rodziny pracuje w TVN. Może on byłby chętny przenocować Rocha przez jakiś czas?

Listen on Spreaker.