telewizja

Hotel Paradise 7: Roch znów wkurzył widzów! "Odpuść"

2023-10-31 19:40

Roch chyba nie zdąży już odrobić sympatii u widzów Hotelu Paradise 7. Choć do końca sezonu zostało zaledwie kilka odcinków, to zamiast pokazać się z jak najlepszej strony, stawia na wzbudzanie u widzów agresji i wrogości. Ostatnio znowu dowalił do pieca w Hotelu Paradise 7 i rozwścieczył oglądających.

Hotel Paradise 7: Roch znowu przegina

Była chwila spokoju i zaczyna się od nowa... Widzowie Hotelu Paradise 7 znów są oburzeni zachowaniem Rocha, który w ostatnich odcinkach randkowego show TVN7 zdaje się nie mieć hamulców. Chłopak wsławił się w programie tym, że ciągle nastawiał wszystkich w grupie przeciwko sobie, a także skupiał się na knuciu i zawieraniu sojuszy. To szczególnie mocno mogła odczuć Łucja, która zdaniem widzów Hotelu Paradise 7 była wręcz prześladowana, w związku z czym do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga. Teraz Roch znów postanowił pokazać ząbki i zdenerwować widzów programu. Chłopak co chwilę rzuca ostatnio głupimi (w ocenie widzów) komentarzami, które doprowadzają oglądających do białej gorączki. Jakby tego było mało, nie umie pogodzić się z tym, że nie wszyscy muszą go lubić.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch zirytował widzów

Wydawało się, że produkcja Hotelu Paradise 7 przy samej końcówce tego sezonu trochę odpuści widzom i Roch nie będzie im działał na nerwy tak mocno, jak wcześniej. Jednak nic bardziej mylnego. Po tym, jak przez ostatnich kilka odcinków mogliśmy widzieć mniej Rocha na ekranie (część osób uważała, że to po to, żeby nie pokazywać w show jego słabych zachowań i go wybielić), ten znów zaczął grać pierwsze skrzypce. Widzowie szybko to zauważyli i nie omieszkali skomentować jego postawy w Internecie. W jednym z ostatnich odcinków Roch dowiedział się, że Wojtek go nie lubi i najwyraźniej nie umie przyjąć do siebie tej wiadomości z godnością. To mocno zirytowało oglądających Hotel Paradise 7.

Roch to już prawie koniec. Już nie musisz knuć. Odpuść

Roch wielce urażony bo ktoś miał odwagę powiedzieć że go nie lubi 😂 Masz taki paskudny charakter, że wyobraz sobie 99% osob oglądających program ma takie samo zdanie o tobie. Urażone ego szeryfa hotelu 😂 Mam tylko nadzieję, że nie wygrasz tego programu bo zwyczajnie na to nie zasługujesz. Miano najgorszej osoby wszystkich edycji należy do ciebie Roch!

Roch teraz będzie oczerniał Wojtka za to, że Wojtek miał odwagę powiedzieć mu, że go nie lubi. Taki sam schemat był z Łucją.

- piszą fani na profilu programu.

Czy Roch i Wojtek się pogodzą? A może jednak między panami dojdzie do jeszcze większego konfliktu? Sami jesteśmy ciekawi! O tym z pewnością dowiemy się z kolejnych odcinków Hotelu Paradise 7, a te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ