Hotel Paradise 7: twórcy manipulowali wizerunkiem Kori? “To zostało wycięte”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: twórcy manipulowali wizerunkiem Kori? “To zostało wycięte”

Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 7: twórcy manipulowali wizerunkiem Kori? “To zostało wycięte”

2023-12-01 0:29

Kori z “Hotelu Paradise 7” została przedstawiona w negatywnym świetle? Jedna z wypowiedzi uczestniczki jasno sugeruje, że montaż wiele zmienił i niejako zakłamał rzeczywistość.

Hotel Paradise 7 – Kori o tym, jak została przedstawiona w programie

Wszelkiej maści programy telewizyjne, w tym reality shows, mają to do siebie, że materiału jest multum, a czas ekranowy nie jest przecież z gumy. W grę wchodzą zatem cięcia, wybieranie najbardziej emocjonujących i rozrywkowych fragmentów i montowanie ich tak, by wydawały się być jeszcze bardziej emocjonujące i rozrywkowe. Efekt? Często widzowie obserwują zaledwie wycinek rzeczywistości, do tego sklejony tak, że cała sytuacja zdaje się mieć zupełnie inny wydźwięk. A czasem nawet dotyczy to osobowości uczestników.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Fani w odwecie chcieli zniszczyć mu życie. Roch wychodzi na prostą

Kornelia z “Hotelu Paradise 7” nie była wybitnie lubiana przez odbiorców. W sumie to niezły eufemizm – była jedną z najbardziej krytykowanych uczestniczek (choć nie przeszkodziło jej to w wygraniu programu). Uchodziła za osobę zakłamaną, skorą do intryg i… niezbyt sympatyczną. A jaka jest naprawdę? Twierdzi, że zupełnie inna.

W jednym z materiałów live w social mediach Kori przeczytała o sobie komentarz, że poza programem jest znacznie bardziej sygmatyczna. Dziewczyna przyznała wówczas z wyczuwalną goryczą w głosie, że ona zawsze była sympatyczna, ale montaż zrobił swoje.

Ale ja byłam sympatyczna w programie, tylko to zostało wycięte – skwitowała.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM