Hotel Paradise 7: kolejna para wylatuje z programu. Roch płacze, widzowie wiwatują

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: kolejna para wylatuje z programu. Roch płacze, widzowie wiwatują

telewizja

Hotel Paradise 7: większość uczestników odwróciła się od Rocha. ONA została

2023-11-17 13:11

W ostatnich dniach dowiadujemy się coraz więcej o uczestnikach siódmej edycji Hotelu Paradise. Po tym, jak zgasły kamery, niektórym opadły maski i mówią to, czego do tej pory nie mogli. Wiemy np., że bardzo wielu uczestników po programie odwróciło się od Rocha, który był wrogiem nr 1 widzów. Jednak jedna osoba została.

Hotel Paradise 7: Roch antybohaterem edycji

Każdy, kto oglądał siódmą edycję Hotelu Paradise na pewno bardzo dobrze go zapamiętał. Roch Krzyżański to jeden z tych bohaterów programu, który na długo zostanie w naszej pamięci, a część widzów będzie go pewnie wspominać jeszcze nawet przy oglądaniu kolejnych sezonów programu. To m.in. za sprawą charakteru Rocha. Ten na ekranie dość często był przedstawiany jako osoba, która knuje, zawiera sojusze z poszczególnymi uczestnikami i niejednokrotnie oszukuje pozostałych. Nieładnie zachowywał się też względem Łucji. Przez to wszystko widzowie Hotelu Paradise 7 wręcz go znienawidzili i w sieci nietrudno było znaleźć negatywne komentarze na jego temat. Część uczestników programu również nie lubiła Rocha. Kori zablokowała go np. na Instagramie. I nie była jedyna. Jednak nie wszyscy odwrócili się od chłopaka.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: ona została z Rochem

Roch po Hotelu Paradise 7 raczej nie ma zbyt wielu kolegów i przyjaciół z programu. Wiele osób zablokowało go w social mediach i nawet nie może oglądać ich relacji. Część decydowała się też na wypowiedzi na jego temat, które nie zawsze były pozytywne. Jednak chłopak nie został całkowicie sam. Ostatnio pod jednym z jego postów na Instagramie komentarz zostawiła bowiem Tori. I nie były to niemiłe słowa. Jak widać, może na nią liczyć. Wiele wskazuje też na to, że Roch dość dobrze dogaduje się też z Krzyśkiem z Hotelu Paradise 7. Niektórzy obserwatorzy zarzucili nawet panom, że są razem. To jednak wydaje się już mocno oderwana od rzeczywistości wizja, gdyż Krzysiek ogłosił, że ma narzeczoną! Rochowi również życzymy szczęścia w miłości. Kto wie, może nawet już ją znalazł?